Balandžio 27, 2015
Geriausi maisto turgūs Londone
Barbora Grigaliūnaitė
Pastaruoju metu Londone ypač išpopuliarėjo gatvės maisto kultūra.

Dažnas iš mūsų stengiamės gyventi kiek įmanoma sveikiau, tačiau retkarčiais, o ypač savaitgaliais, taip norisi pasimėgauti greitu maistu. Londonas šiuo klausimu pasiūlyti gali tikrai daug. O kas sakė, kad greitas maistas turi būti nesveikas? „Londonietė” siūlo apsilankyti bent viename iš įžymiųjų Londono maisto turgų, kuriuose valgo visi - nuo paprasto darbininko iki prabangiausio restorano šefo. 

Borough Market

Borough market Borough market

Borough market. Flickr. nuotr. Borough market. Flickr. nuotr.
Borough market. Flickr nuotr. Borough market. Flickr nuotr.
Borough market. Flickr nuotr. Borough market. Flickr nuotr.

Tai seniausias Londono maisto turgus, kuriame įsikūrę geriausi Anglijos maisto tiekėjai. Turguje galėsite įsigyti šviežiausių ir aukčiausios kokybės produktų tiesiai iš ūkininkų rankų. Borough turguje taip pat rasite daugybę nuostabaus greito maisto gamintojų. Šį turgų privalo aplankyti kiekvienas londonietis. Tik turėkite minty, kad bėgant metams, turgus taip pat tapo itin populiari turistų atrakcija.

Borough market Borough market

Broadway Market

Broadway Market. Flickr nuotr. Broadway Market. Flickr nuotr.

Rytų Londone tarp London Fields parko ir Regent kanalo įsikūręs turgus veikia kiekvieną šeštadienį. Tai šiuo metu bene madingiausia šeštadienio pusryčių susitikimo viena. Turgaus organizatoriai nuolatos rūpinasi, kad kiekvienas maisto tiekėjas siūlytų kuo skanesnį, įdomesnį ir šviežesnį maistą. Čia paskanauti galėsite visko: nuo klasikinių iki egzotiškų patiekalų. Broadway gatvė gali pasigirti daugybę jaukių kavinių, o pavargus nuo šurmulio galėsite ramiai pasivaikščioti nesibaigiančiais Londono kanalais.

Broadway market Broadway market

Broadway Market Broadway Market

Broadway Market
Broadway Market

Brixton Market

Brixton Market Brixton Market

Šis turgus ne tik vienas iš seniausių, bet tikrai ir vienas iš charizmatiškiausių Londono turgų. Nuo seno Brikstono rajone gyvena didelė juodaodžių bendruomenė, kurie ansčiau buvusiam pilkam turgui įnešė spalvų, skambios muzikos ir alkį žadinančių kvapų. Dabar Brikstono turguje ne tik paganysite akis į egzotiškas žuvis bei nematytus vaisius, bet ir paragausite puikaus gatvės maisto. Čia rasite visko: nuo karibietiškos vištienos iki fantastiškų, o kai kurie sako, kad geriausių sostinėje, itališkų picų. 

Brixton Market Brixton Market

Brixton Market Brixton Market

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai