Gruodžio 2, 2014
Geriausi Kalėdiniai turgeliai Londone
Giedrė Vabalaitė
Londono Kalėdų karštinė įsibėgėja - prasideda Kalėdinių turgelių sezonas © Flickr/Ged Carroll nuotr.

Kalėdinės dovanos pirmiausiai asocijuojasi su kažkuo ypatingu, kūrybišku, ir darytu rankomis, o ne atgabentu iš fabriko Kinijoje. Kur kitur gali įsigyti itin meniškų, netikėtų ir tau tiesiančio ranką prekeivio specialiai šventėms pagamintų dovanų, jei ne Kalėdiniame turgelyje? Ką jau kalbėti apie maloniai apsipirkti nuteikiantį karšto vyno aromatą. Tad „Londonietė" siūlo įspūdingiausių Londono Kalėdinių turgelių sąrašą.

Southbank Centro Kalėdinis turgus

Pats smagiausias Kalėdinis Londono turgus - pačioje įspūdingiausioje vietoje. Karalienės takas, kupinas turistinių objektų ir restoranų, per Kalėdas priglaudžia daugiau nei 50 medinių prekystalių. Juose galima įsigyti vietinio medaus, kilimėlių iš tikros avies vilnos ir visų kitų tradicinių Kalėdinių niekučių. Verta paragauti ir visam mieste pagarsėjusio skanėsto - omarų „mac n’cheese".

Flickr nuotr. Flickr nuotr.

Turgelis atidarytas iki sausio 5 dienos, išskyrus gruodžio 25 ir 31 d. Darbo laikas: 10:00 - 21:00 val. Metro: Waterloo.

Barbican Kalėdinis turgus

35-ių nepriklausomų kūrėjų parduotuvės atvers duris dešimčiai dienų Barbican centre. Be tradicinių karšto vyno ir „mince pie", šiame turguje rasite įdomių dizainerių rūbų, papuošalų bei žaislų ir knygų.

Flickr nuotr. Flickr nuotr.

Turgus veiks nuo gruodžio 12 iki 21 d. Darbo laikas: 16:00 - 20:30 (I - V), 12:00 - 20:30 (VI,VII). Metro: Barbican arba Moorgate.

Shoreditch Kalėdinis Amatų turgus

Puiki galimybė skleisti gerumą Kalėdų laikotarpiu - apsilankyti amatų turguje, kur viskas sukurta vietinių dizainerių rankomis. Apsilankydami Shoreditch turgelyje, paremsite jaunus ir ambicingus Londono kūrėjus, o tuo pačiu įsigysite unikalių Kalėdinių dovanų sau ir artimiesiems.

Flickr nuotr. Flickr nuotr.

Jaunieji menininkai jūsų laukia penktadieniais ir šeštadieniais nuo gruodžio 5 iki 20 d. Darbo laikas: 12:00 - 18:00 val. Metro: Old Street.

More London Kalėdinis turgus

Dar vienas palei upę įsikursiantis turgelis, More London, džiugins miesto gyventojus puikiu deriniu - Tower of London ir Tower Bridge vaizdais, rankų darbo dovanėlėmis, vietinių gamintais angliškais skanėstais ir Kalėdines giesmes giedančiais chorais.

Flickr/Michella Simoncini nuotr. Flickr/Michella Simoncini nuotr.

Turgus atsidaro nuo gruodžio 8 d. ir veiks iki 21 d. Darbo laikas: 11:00 - 19:00 val. Metro: London Bridge.

Real Food Kalėdinis turgus

Ar žinote Royal Festival Hall? Už šio pastato kelias dienas įsikurs turgus, kurį privalote aplankyti! Tai tikro maisto mugė, kur ūkininkai ir gamintojai pardavinės savo natūraliai ir etiškai užaugintus produktus. Ragaudami turgaus siūlomas prekes, nepamirškite šeimoje esančių gurmanų ir Kalėdinę dovaną jiems išrinkite iš įvairiausių natūralių sūrių, angliškų saldumynų ar originalių alaus gamintojų prekystalių.

Flickr nuotr. Flickr nuotr.

Maisto rojus atidarytas nuo gruodžio 17 iki 23 d. Darbo laikas: 12:00 - 19:00 val. Metro: Waterloo.

Raktažodžiai: Giedrė VabalaitėKalėdosturgeliai

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai