Birželio 13, 2013
D.Beckham'as rekomenduoja, ką aplankyti Londono apylinkėse
Nuotraukoje: D.Beckham su mama mėgstamoje užeigoje.

David Beckham'as – sporto bei mados dievaitis, šeimos vyras, olimpinis ambasadorius...O nuo šiol – ir kelionių patarėjas. Žiniasklaidą apskriejo jo sudarytas dešimties būtinų pamatyti Londone ir jo  apylinkėse vietų dešimtukas. 

Nors Beckham'ų poros turtas vertinamas virš £160 mln, tačiau jo siūlomos vietos prieinamos didžiajai daliai londoniečių. Tarkim, vos už £3,50 galite užkąsti jo mėgstamiausioje Rytų Londono užkandinėje Tony Lane's, siūlančioje tradicinius britiškus mėsos pyragus ir bulvių košę (angl. pie and mash). Ištikimu šios vietos klientu jis liko net ir persikėlęs žaisti į Los Andželą – pasak šios užeigos savininko Tony Lane, futbolo žvaigždė čia reguliariai užsuka jau aštuonerius metus.

 Taigi, jei gyvenate ar svečiuojatės D.Britanijoje, D. Beckham'as jums pataria:

1. Aplankyti Buckingham'o rūmus (Londonas, SW1A 1AA. Metro: Victoria).

2. Paragauti tikro Rytų Londono maisto Tony Lane's užeigoje (7 Market Square, Waltham Abbey, EN9 1DP. Metro: Waltham Cross). Nuotraukoje: D.Beckham su mama mėgstamoje užeigoje.

3. Aplankyti Old Trafford (Sir Matt Busby Way, Trafford, Manchester) ir naująjį Wembley (Londonas HA9 0WS. Metro: Wembley Central) stadionus.

4. Įkvėpti šviežio oro viename iš Londono parkų – Hyde (Metro: Hyde Park), The Regent's (Metro: Regent's Park) ar Richmond (Metro: Richmond).

5. Sužaisti golfo partiją St. Andrew aikštynuose Škotijoje, kur šis žaidimas ir buvo išrastas.

6. Apsipirkti Manchester Northern Quarter gatvėse ar apsilankyti Camden (Metro: Camden Town), Portobello (Metro: Notting Hill Gate)  ir Spitalfields (Metro: Old Street) turguose Londone. 

7. Vaikus nusivesti į Thorpe parką (www.thorpepark.com) ar į Hario Poterio ekskursiją (www.wbstudiotour.co.uk).

8. Nepraleisti progos pamatyti War Horse (New London Theatre, Drury Lane, WC2B 5PW) ar Jersey Boys (Prince Edward Theatre, Old Compton Street, W1D 4HS) spektaklius Londone.

9. Pavakarieniauti Cecconi's (5A Burlington Gardens, Mayfair, W1S 3EP) ar NOPI (21-22 Warwick Street, W1B 5NE) restoranuose Londone.

10. Pasivaikščioti atokiame Anglijos kaime ir būtinai užsukti į tradicinį anglišką pub'ą.


Raktažodžiai: PasivaikščiojimaiLondonas

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta