Rugpjūčio 12, 2015
5 naujos vietos Londone, kurias privalai aplankyti rugpjūtį
londoniete.lt
Išbandykite naujas vietas ir susidarykite savo įspūdį! © Flickr nuotr.

„Hire Space“ ekspertai išrinko 5 karščiausias vietas, kurias būtina aplankyti paskutinį vasaros mėnesį. Kaip rašo timeout.com, pasimėgaukime geru laiku naujose aplinkose.

Camden paplūdimys       

Pinterest nuotr. Pinterest nuotr.

Tai puiki alternatyva savaitgaliui prie jūros, be to, gerokai arčiau. Camden vasaros zonoje jūsų laukia paplūdimio nameliai, kurie talpina iki 8 žmonių ir kiekvienas turi šaldytuvą, pilną alaus. Taip pat galėsite paskanauti spragėsiais ar vakarienei užsisakyti žuvies su bulvių lazdelėmis. Tiesa, nepamirškime, kad paplūdimyje rasite ir suvenyrų kilimėlį!

Adresas: Chalk Farm Rd., London NW1 8EH 

Viktorijos pirtis     

Flickr nuotr. Flickr nuotr.
       

Viktorijos pirtis - mažiau dirbtinė vieta. Tai yra turkiška pirtis, kuri buvo pertvarkyta ir pritaikyta įvairaus  pobūdžio renginiams. Pirtis pastatyta 1895 metais, kurios viduje jautiesi lyg patekęs į laiko mašiną - gražios, tamsiai mėlynos vijos aplink mauriškus stulpus atrodančios kaip amžinybės simbolis.

Adresas: Bishopsgate courtyard, London EC2M 3TJ

Chantelle viešbutis         

Pinterest nuotr. Pinterest nuotr.
 

Tik neseniai, vėlyvą vasarą atsidaręs viešbutis „Chantelle” sukuria Niujorko atmosferą. Nors nuošalioje viešbučio terasoje jaučiamas ir Paryžiaus prisilietimas. Chantelle meniu nustebins ir prancūziškais, ir amerikietiškais patiekalais, kuriais galėsite mėgautis ir vidaus, ir lauko valgomuosiuose. Tobulas pasirinkimas saulėtais rugpjūčio vakarais.

Adresas: 23 Orchard street, London W1H 6HL

Klubas „Nine Adam street”

Pinterest nuotr. Pinterest nuotr.

Priešingai nei kitos laisvalaikio vietos, šis klubas siūlo viską paprastai ir tiesmukai. Viduje klasikinio Londono namo interjeras - mėlyna lentelė ir viskas. Išnaudodami unikalią vietą, naujieji savininkai išradingai iįrengė erdvę su nuostabiais skliautais, kuriuose labai gražiai lūžta saulės spinduliai.

Adresas: 9 Adam St., London WC2N 6AA 

Restoranas „Karuselė”   

Pinterest nuotr. Pinterest nuotr.

Šįkart priežastis, kodėl turite aplankyti šią vietą, nesusijusi su saulės spinduliais. Tai susiję su dviem žmonėmis: Shaun Presland ir Céline Pham. Kiekvieną mėnesį į restoraną atvyksta pasaulyje žinomi virtuvės šefai, tiesa, tik trumpam laikui. Šį rugpjūčio mėnesį Presland  kviečia paragauti japonų virtuvės valgių. Iškart po to Pham pasiūlys geriausių pasaulyje prancūzų-vietnamiečių derinių.

Adresas: 71 Blandford St., London W1U 8AB

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai