Gruodžio 4, 2015
Pasiūlymai savaitgaliui: romantiškiausia vieta pasaulyje, vintažo mugė ir vizitas į Gherkin (agurko) viršūnę
The View form The Shard, Winter Experience with Bompas & Parr.

Wasted Chic vintažo mugė


Nebuvom, nematėm, bet planuojam keliauti, nes girdėjom daug gerų pletkų. “Mano draugė nusipirko fantastišką odinę suknelę už £15 ir dar tokį mielą rožinį paltuką - £5 (tokios kainos sakomos tik draugams)”. Dar girdėjom, kad kokteiliai kainuoja po £5 ir šiaip vyrauja gera bobiška atmosfera (bobiška - gerąja prasme), groja didžėjai, daug vintažo ir rankų darbo gaminių. Beje, būtinai užsukite į JOZABEL grožybių stendą - šiuos juvelyrikos dirbinius gamina lietuvė Jolanta, galite sveikintis lietuviškai, nesikuklinkit. McQueen baro/restorano patalpose, Shoreditch, 55-61 Tabernacle Street, EC2A 4AA Londonas. Gruodžio 5 d., šeštadienį, nuo 12.30 iki vakaro. Įėjimas nemokamas. Daugiau info: https://www.facebook.com/events/160503370967916/.

Žiemos romantika The Shard


Jei dar taip niekada ir nebuvote pakilę į The Shard, aukščiausią Vakarų Europos pastatą, tai dabar puikus laikas tai padaryti. Sakoma, kad šią žiemą jis virto romantiškiausia vieta pasaulyje. Nejuokaujame. Instaliacijos kūrėjai Bompas & Parr į pagalbą pasitelkė parfumerius, kompozitorius, psichologus, neurologus, profesorius tam, kad sukurtų romantiškiausią vietą pasaulyje (moksliškai įrodyta). Krištolu spindintys suoliukai, intymi atmosfera, sniego kopos, šviesos, reaguojančios į žmogišką prisilietimą, speciali muzika ir aromatai - gal tai bus viena romantiškiausių dienų jūsų gyvenime. Niekada negali žinoti.  Lankytojai taip pat turi galimybę pasidaryti romantiškiausią nuotrauką. The View form The Shard, Winter Experience with Bompas & Parr, Joiner St, London, SE1 9QU. Iki sausio 31d., 2016. Bilietai kainuoja tiek, kiek papraistai kainuoja įėjimas į The Shard - nuo £25.95. Bilietus įsigyti galite čia: http://www.lovetheatre.com/tickets/4534/The-View-from-The-Shard

Kalėdos Gherkin viršūnėje


Vilioja mus tie visi privatūs narių klubai (members club). Skamba labai paslaptingai ir tvarkingai, atrodo įleidžiami tik išrinktieji ir palaimintieji. Taigi, galite tokiais pasijusti patekę į Searcys, privatų narių klubą. Bet tai dar ne viskas - jis įsikūręs pačiame Gherkin (lietuviai kartais vadina agurku) didingojo pastato viršuje. Ir tai dar ne viskas - dekoracijos čia lankytojų laukia Kalėdinės ir, atrodo, labai jau gražios (įsivaizduokit kiek galėsite žavių fotografijų padaryti, įdėti į Facebook ar Instagram ir visi pavydės, kad jie nenuėjo, nepamatė ir nenusifotografavo).  Kalbant apie piniginius reikalus - pigiausiai kainuos popiečio arbatos (£35 jei paprasta (neišsigaskit, ne tik arbata, bet ir sumuštinukai ir, žinoma, vaizdas). Jei arbatos norėsite stipresnės galite rinktis popiečio arbatą su kokteiliu (£41) arba šampanu (£45). Taip pat galite rinktis Gherkin aplankyti pietums arba vakarienei. Christmas Snow Globe at The Gherkin, Searcys, The Gherkin, 30 St Mary Axe, London, EC3A 8EP. Iki gruodžio 30 d. Rezervuoti telefonu arba e-paštu: +44 (0)20 7071 5025; [email protected] Daugiau info: http://searcys.co.uk/venues/the-gherkin/christmas-afternoon-tea-lunch-dinner/#.VmHs-bxNzAV.

Jei šių pasiūlymų nepakanka - taip pat rekomenduojame:

10 atrakcijų Kalėdiniame Londone
10 Londono "deimančiukų" (I dalis)
10 Londono "deimančiukų" (II dalis)

Jei turite dar geresnių pasiūlymų, rašykite: [email protected]

Gražaus savaitgalio jums linki Londonietė.

Raktažodžiai: SavitgalisRenginiaiAtrakcijos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai