Liepos 6, 2022
Paaiškėjo visas specialiam renginiui „M.A.M.A. Londonas“ į Didžiąją Britaniją atvyksiančių Lietuvos žvaigždžių sąrašas
Organizatorių pranešimas

Paaiškėjo visas specialiam renginiui „M.A.M.A. Londonas“ į Didžiąją Britaniją atvyksiančių Lietuvos žvaigždžių sąrašas

Jau spalio 1 dieną Londone įvyks išskirtinis renginys „M.A.M.A. Londonas“, kurį užsimojo suorganizuoti svarbiausius Lietuvos muzikos apdovanojimus organizuojanti asociacija M.A.M.A.  ir didžiausias lietuviškų renginių organizatorius užsienio lietuviams „WackyEvents“. Šiandien organizatoriai atskleidžia galutinį išskirtinio renginio žvaigždžių sąrašą, kurie pasirodys „O2 Indigo“ koncertų salėje.

Pirmą kartą ambicingo koncepto renginį pasiryžusi surengti asociacija „M.A.M.A.“ džiaugiasi šiuo žingsniu ir galimybe Didžiosios Britanijos lietuviams sukurti įspūdžių kupiną vakarą, o Lietuvos atlikėjams – dar vieną platformą pristatyti savo kūrybą.

„Šis renginys, tai idėja, kurią brandinome jau ilgą laiką. Norime, kad Lietuvos atlikėjai turėtų dar daugiau galimybių savo muziką pristatyti platesnei auditorijai, kad svetur gyvenantys lietuviai turėtų galimybę išgirsti skirtingų dainininkų atliekamą muziką gyvai, supažindinti su ja savo vietinius draugus. Tai tarsi mažesnio formato „M.A.M.A.“ apdovanojimai, kuriuose laimėtojai visi, nes tai vieni populiariausių šių dienų atlikėjai Lietuvos muzikos padangėje“, – apie būsimą įvykį pasakoja organizatoriai.

3 valandų renginyje be stiprios muzikinės dalies laukia ir daugiau, muzikiniams apdovanojimams būdingų atributų – VIP bilietus įsigijusių renginio svečių lauks raudonasis kilimas ir susitikimas su atlikėjais, foto sienelė bei speciali renginio ložė, o vėliau ir nemokamas patekimas į dūzges Londono klube „Studio 338, Loft“.

Spalio 1 dieną unikalioje koncertų salėje renginį patikėta vesti ryškioms ir gerai žinomoms asmenybėms. Žiūrovams viso vakaro metu puikią nuotaiką užtikrins vienas garsiausių šalies humoristų ir televizijos veidų – Justinas Jankevičius, o jo kolege taps viena žinomiausių šalies muzikos atlikėjų, aktorė bei televizijos laidų vedėja Inga Jankauskaitė. Garsi moteris renginio metu scenoje pasirodys ne tik kaip vedėja, bet susirinkusiai publikai dovanos ir savo kūrinius.

„O2 Indigo“ scenoje savo žinomiausius hitus atliks ir vienas populiariausių šalies atlikėjų – Vaidas Baumila, kurio praėjusios vasaros super hitą „Kunigunda“  moka kiekvienas lietuvis.

Į Londoną atvyksta ir visą Europą sudrebinusi lietuvių grupė, kuri geltoną spalvą pavertė šalį reprezentuojančia, tai „Eurovizijos“ dainų konkurso žvaigždės – „The Roop“.

Scenoje tikrą vakarėlį užkurs ir sparčiai populiarėjanti jaunosios kartos atlikėja, kurios sąskaitoje jau ne vienas hitas – Jessica Shy.

Audringas koncertas neįsivaizduojamas ir be vieno populiariausių Lietuvos atlikėjų, kuris kiekvieną koncertą paverčia įsimintinu šou – Vidas Bareikis.

Neabejotina, kad Didžiojoje Britanijoje suskambės ir tokie kūriniai kaip „Ežero dugne“ bei „Kupranugaris“, kuriuos kartu su V. Bareikiu atliks ir viena ryškiausių Lietuvos repo grupių – „8 Kambarys“. Žinomi vyrai atliks ir ryškiausius savo grupės kūrinius.

Visų atlikėjų pasirodymams suskambėti padės specialiai į Londoną atvykstanti muzikantų grupė, kuri jau dabar ruošiasi specialiam renginiui „M.A.M.A. Londonas“. Bilietus į renginį platina wackyevent.com.

„M.A.M.A.“ – tai Lietuvoje gerai žinomas ženklas, kuris apjungia svarbiausius šalies muzikos apdovanojimus „M.A.M.A.“, vasaros festivalį „M.A.M.A. vasara“, kas savaitę sudaromą muzikos pasiklausymo platformos „Spotify“ grojaraštį ir daugybėje radijo stočių transliuojamą muzikinę laidą „M.A.M.A. TOP 40“. O taip pat ir pirmą kartą Didžiojoje Britanijoje vyksiantį renginį „M.A.M.A. Londonas“.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai