Balandžio 13, 2018
Vienoje gražiausiu meno instaliacijų Londone - žydintys sodai ir optiniai efektai
© Foto: Sense Of Space.

Kasdien vis mėlynesnis Londono dangus primena apie pavasariškomis gėlėmis išmargintą suknelę spintoje, nes dabar kaip tik ideali proga ją apsivilkti! O kartu būtinai pasikviesti savo koketiškąjį instagramerių būrelį. Kur? Į modernių meno instaliacijų renginį, kuris pažadins keturis skirtingus pojūčius.

Londono Exchange Square (Broadgate) prasidėjo nemokama paroda „Sense Of Space“, kurią pamatyti galima jau nuo dabar iki gegužės 18 d. „Sense Of Space“ pristato keturias instaliacijų erdves, suprojektuotas taip, kad suaktyvintų žmogiškuosius pojūčius per meną.

Pirmiausia pastebėsite išskirtinį geometrinių figūrų ir optinių efektų darbą ant sienos, kurį sukūrė grafikas Rob Lowe, dar žinomas kaip Supermundane.

Toliau keliausite į „The Doodle Room“ – doodle piešinių kambarį, kuriame tris dienas doodle’ino save beprotiškuoju doodler’iu praminęs Mr. Doodle (kaip manote, kiek kartų viename sakinyje galima pakartoti žodį doodle?). Jei smalsaujate, kaip atrodo populiarieji doodle piešiniai, šis filmukas kaip tik jums: mrdoodle.com.

Foto: Sense Of Space. Foto: Sense Of Space.

Antrojoje erdvėje „The Motion Box“ naudojama gestų atpažinimo technologija judesius paverčia šviesų ir spalvų matrica. Galėsite pasirinkti savo mėgiamą muzikos žanrą ir užpildyti kambarį garsais, kurie įkvėps judėti ir sustiprins pojūčius.

Begalinio žydėjimo instaliacija „The Infinity Garden“ – tai abstraktus japoniškų medžių sodas, kuriame skamba gamtos garsai ir kvepia pavasariu. Ar žinojote, kad „Hanami“ vadinamas paprotys Japonijoje, kai žmonės grožisi pavasarį pražydusiomis gėlėmis (hana) ir sakuromis?

Ketvirtasis kambarys skirtas relaksacijai – „The Zen Studio“. Minkštas kilimas, pastelinių spalvų gama, atpalaiduojanti muzika ir raminantis levandų aromatas. Tikras SPA pabėgimas nuo intensyvaus gyvenimo ritmo.

Foto: Sense Of Space. Foto: Sense Of Space.

Dar keletas įtraukiančių „Sense Of Space“ veiklų – tai ryto jogos užsiėmimai, kurie vyks balandžio 17, 24 d. ir gegužės 1 ir 8 d. nuo 7 val. ryto (vietas į jogą rezervuoti galima čia: www.eventbrite.co.uk/e/morning-yoga). Taip pat nespalvoto kino klasikos vakarai, kurie vyks balandžio 18, 25 d. ir gegužės 2, 9, 16 d. nuo 19 val. vakaro. Renginiai nemokami!

Visą informaciją apie projektą „Sense Of Space“ ir vykstančius renginius rasite puslapyje: www.broadgate.co.uk/SenseOfSpace

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai