Lapkričio 30, 2021
SAPNAS | JUSTĖS ARLAUSKAITĖS - JAZZU koncertas Londone, bilietai jau prekyboje

Kitų metų pradžioje dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu surengs koncertinį turą „Sapnas“. Vienas is turo koncertų vyks Londone vasario 5d. vienoje geriausiu koncertų salių O2 Indigo, kurioje koncertavo tokios pasaulinės žvaigždės kaip Ed Sheeran, Justin Timberlake, Coldplay ir daugelis kitų.

Šio koncerto šou elementai subtiliai susipins su mistika, užburs netikėti apšvietimo sprendimai, tikrovė susijungs su iliuzija, garsas pasieks giliausias sielos gelmes, o veiksmas scenoje perkels į kitą, lygiagretų laiką, kuriame nėra ribų fantazijai ir atradimams.

Dainininkei sapnas – tai ir kelionė per neatrastus pasaulius, kur gali patirti naujus, nežemiškus įspūdžius. Arba – sąmonės bei pasąmonės sąveika, kai gimsta jos kūryba ir savęs atradimai kitose spalvose, neįprastoje aplinkoje.

„Sapnas – pabėgimas, kita realybė, kartais realesnė už šią. Kai kurie gyvenimo įvykiai irgi atrodo lyg sapnas, nesuvokiamos patirtys, pasiklystame laike. Mane sapnai įkvepia kūrybai ir minčių laisvei. Tampu drąsesne – ten viskas taip tikra! Pradedu tikėti, kad viskas įmanoma. Tikėti, kad žmogus gali daug daugiau, nei įsivaizduoja“, – kalba Jazzu.

Turo „Sapnas“ koncertai perkops vaizduotės ribas. Naujų spalvų bei formų įgaus ne tik muzikinė Jazzu programa, bet ir šou erdvės. Tai bus sapnas, iš kurio nesinorės pabusti. Jau 2022-ųjų vasarį!

Dalyvaukite Londonietės Facebook konkurse bilietams laimėti: https://www.facebook.com/Londoniete

Informuojame, jog renginio metu žiūrovams bus taikomi tuo metu nustatyti vietiniai COVID reikalavimai. Atvykus į koncertą turėsite atitikti vieną iš šių reikalavimų: atlikti 'lateral flow test' ir parodyti neigiamą testą atvykus arba parodyti PCR neigiamą testą ar turėti NHS COVID Pass įrodantį, jog turite reikiamus skiepus. Neatitikus taikomų reikalavimų, bilietai atgal nebus grąžinami.

Šio koncerto amžiaus cenzas - 18, tačiau į renginį taip pat gali būti įleidžiami ir vaikai nuo 8 metų su tėvų palyda (rekomenduojame rinktis sėdimas vietas). 

Bilietai: https://wackyevent.com/jazzu-london/
Vieta: O2 Indigo, 205 Peninsula Square, Londonas SE10 0ES
Laikas: Vasario 5 d., 2022, šeštadienis
Durys: 18.00 / Pradžia: 20.00

Raktažodžiai: Jazzukoncertas Londone

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai