Gegužės 30, 2015
Penki neįprasti Londono restoranai
Barbora Grigaliūnaitė 1
Circus restoranas Londone nustebins neregėtu šou.

Skaniai pavalgyti ir apsilankyti restoranuose mėgstame beveik kiekvienas. Londonas - tam ideali vieta. Nors anksčiau visas pasaulis iš Anglijos kulinarinio paveldo tiktai juokėsi, dabar visi stebi su pavydu. Šalis susiėmė ir per kelis dešimtmečius tapo viena iš pagrindinių pasaulio kulinarinių sostinių. 

Londonas pasiūlyti gali iš ties daug. Maisto prasme, čia tikrai galite rasti visko, ko tik širdis užsigeidžia. Tačiau šie penki „Londonietės" rekomenduojami restoranai siūlo dar daugiau.

Circus

Šis unikalus restoranas ir baras yra įsikūręs pačiame Londone centre, menininkų pamėgtame teatrų bei kabaretų rajone Covent Gardene. Kiekvienas jūsų užsisakyto azietiško meniu patiekalas bus palydėtas profesionalių cirko artistų triukų, akrobatinių pasirodymų bei ugnies rijikų šou.  Nepamirštamas vakaras garantuotas!

Daugiau info čia:

La Bodega Negra

Jei nežinotumėte, kad kažkur Old Compton gatvėje, Soho rajone tikrai yra įsikūręs meksikietiškas restoranas pavadinimu „La Bodega Negra”, greičiausiai jo taip niekada ir nerastumėte. Čia pateksite tik išdrįsę užsukti pro neoninėmis šviesomis apšviestą iškabą, kviečiančią į sekso reikmenų parduotuvę. Viduje rasite tamsų, autentišką, meksikietišką restoraną bei neišsenkantį tekilos barą.

Daugiau info čia

The Underground Supper Club

Londone metro yra tapęs tikru sostinės simboliu – jį keikiame, tačiau vargu ar be jo išsisuktumėme. Tad kodėl gi nepavakarieniavus traukinyje? Restoranas yra įsikūręs 1967-ųjų Viktorijos linojos traukinio vagone, Pumphouse Transporto muziejuje Walthamstow.

Daugiau info čia

Dans le Noir?

Tai vienas iš idomiausių Londono restoranų, skirtų užkietėjusiems įspūdžių medžiotojams. Restoranas siūlo maistu mėgautis visiškoje tamsoje. Pasak savininkų, tik taip pajusite tikrąjį maisto skonį ir iš naujo atrasite visus pojūčius. Vakarienės meniu taip pat taps siurprizu, o jus aptarnaus aklas personalas. 

Daugiau info čia

Inamo

Šis Londono centre įsikūręs restoranas pirmasis pasaulyje pradėjo naudoti interaktyvią užsisakymo sistemą. Restorano staliukų paviršius yra skirtas ne tik pasidėti lėkštėms bei taurėms. Tai taip pat liečiamasis ekranas, kuriame galėsite uzsisakyti maistą, pasirinkti norimą stalo „staltiesę” ar net gyvai stebėti dirbančius virtuvės šefus. 

Daugiau info čia

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai