Birželio 25, 2015
Kvietimas dalyvauti A' Design Award & Competition varžytuvėse
londoniete.lt
Galima teikti ne tik naujausius, bet ir per dešimtmetį sukurtus darbus. © Organizatorių nuotr.

A' Design Award & Competition pasaulyje pirmaujančios, kasmet organizuojamos, teisėjų vertinamos, dizaino varžytuvės. The A' Design apdovanojimai organizuojami skirtingose kategorijose, siekiant išskirti ir pabrėžti geriausius dizainerius iš skirtingų šalių bei jų atstovaujamas skirtingas disciplinas.

Dalyvių darbai peržiūrimi ir vertinami patyrusių komisijos narių, spaudos atstovų, bei kitų profesionalų anonimiškai. A' DesignAward & Competition varžytuvės - proga sužibėti, parodyti savo galimybes bei būti pripažintam pasaulinėje erdvėje. Visi A' Design Award varžytuvių nugalėtojai, apdovanoti the A' Design prizu, turės progą pasidžiaugti visais apdovanojimo suteikiamais privalumais.

Kiekvienais metais, projektai, kurie kuriami inovacijų, technologijų, dizaino ir kūrybos temomis yra apdovanojami A' Design apdovanojimu.

Siūlyti savo projektus ir dalyvauti galite laikydamiesi šio projektų teikimo grafiko:

„Early application deadline" - Birželio pabaiga, 2015 „Standard application deadline" - Rugsėjo pabaiga, 2015 „Late application deadline" - Vasario pabaiga, 2016

Viso pasaulio dizaineriai kviečiami dalyvauti šiose varžytuvėse, siūlyte savo geriausius darbus, projektus ar produktus. Dalyviai gali siūlyti darbus, kurtus ne tik šiemet, bet ir tai, ką sukūrėte per dešimtmetį.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta