Gruodžio 1, 2021
Anglijos lietuviai pirmą kartą susigrums šachmatų turnyre

Lietuvos Respublikos ambasada Londone kartu su Jungtinės Karalystės Lietuvos šaulių sąjungos paramos padaliniu maloniai kviečia į pirmą kartą ambasadoje rengiamą šachmatų mėgėjų taurės turnyrą. Turnyre kviečiami dalyvauti visi mėgstantys žaisti šachmatais, nepriklausomai nuo jūsų amžiaus ir žaidimo patirties. Šis šachmatų turnyras yra neoficialus ir reitinginiai taškai nebus skaičiuojami.

Turnyras vyks gruodžio 5 d., sekmadienį, Lietuvos ambasadoje Jungtinėje Karalystėje, adresas: 2 Bessborough Gardens, London SW1V 2JE.

Šachmatų turnyro pradžia 10 val. ryte. Privaloma išankstinė registracija. Neregistruoti žaidėjai neturės galimybės dalyvauti turnyre. 

Maloniai prašome registruotis el. paštu - [email protected] iki gruodžio 3 d., nurodant savo vardą, pavardę, miestą / vietovę iš kurios atvyksite ir savo amžių. Dėl saugumo reikalavimų vietų skaičius yra ribotas.

Šachmatų turnyrą remia Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija iš tikslinių lėšų, skirtų „Globalios Lietuvos“ programos įgyvendinimui.

Lietuvos ambasados Londone ir Jungtinės Karalystės Lietuvos šaulių sąjungos paramos padalinio informacija.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai