Rugsėjo 18, 2015
Vėlyvi pusryčiai - mada ar mielas malonumas?
Londonietė

Ar jūs esate vieni iš taip vadinamų vėlyvų pusryčių arba, angliškai  „brunch“, mylėtojų? Guardian laikraštis neseniai klausė savo skaitytojų, ar ši „mada“ neišsigimė, restoranų savininkams bandant privilioti lankytojus ne tik vis įmantresniais patiekalais, bet ir, kaip rašoma straipsnyje, klubine muzika?

Straipsnį skaitykite čia: http://goo.gl/6tJ8xZ.

Nepaisant straipsnyje išsakytos kritikos, mes esame didelės „brunch‘o“ gerbėjos.  Ypač lietingais rudens sekmadieniais. Juk taip smagu susitiki su draugais ir prie kavos puodelio ir įmantrios kiaušinienės paplepėti apie savaitės naujienas. Siūlome jums keletą įdomių vietų Londone, kurios siūlo puikius vėlyvus pusryčius.

Market Cafe, E8 – puiki vieta, jei savaitgalį mėgstate apsilankyti madingame Broadway Market.  Mes mėgstame jų benedikto kiaušinius, bet galite paragauti ir karališkųjų, ir florentietiško stiliaus. Burbuliukai pilstomi iš statinės.

Foto: www.pinterest.com Foto: www.pinterest.com

The Haberdashery, N8 – nuostabiausias prancūziškas skrebutis su cinamonu, bananais ir klevų sirupu.

Foto: www.the-haberdashery.com Foto: www.the-haberdashery.com

The Good Egg, N1  - čia galite paragauti įmantriausiai paruoštų kiaušinių, pavyzdžiui,  Šiaurės Afrikos „shakshuka“ – orkaitėje keptas patiekalas iš kiaušinių su pomidorų tyre ir kitais priedais. 

Village East, SE1  - verta apsilankyti vien dėl interjero, mat restoranas įrengtas atrestauruotame buvusiame sandėlyje, tačiau kita šios vietos legenda – agurkinės Mary. 

Foto: www.villageeast.co.uk Foto: www.villageeast.co.uk

Skanaus!

Raktažodžiai: brunchpusryčiaikava ir šampanas

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai