Balandžio 28, 2017
Stileivoms - Ralph Lauren’o baras Londone

Kava greičiausiai nėra tas dalykas, kuris pirmiausiai šauna į galvą, pagalvojus apie Ralph Lauren’ą. Bet, jei nežinote, Ralph Lauren’as stileivas vilioja restoranuose Čikagoje, Niujorke, Paryžiuje, o dabar jau ir Londone.

Ralph’o kavinė ir baras tai vieta, kurioje mados gerbėjai gali pasimėgauti kava ir kokteiliu bei užkandžiais prieš eidami apsipirkti į visai šalia esančią Regent Street gatvę.

Vieta yra tiesiogiai įkvėpta The Polo baro, įsikūrusio Niujorke, Manheteno rajone, antrame The Polo mados namų aukšte, Penktojoje Aveniu. Kavinės dekoras atspindi žokėjišką gyvenimo stilių - odiniai krėslai, žalvarinis baras, tamsaus medžio dailylentės bei žali sienų apmušalai, na ir, žinoma, žirgų sporto tematikos įkvėptos iliustracijos.

Meniu artimas amerikietiškai virtuvei, tačiau gėrimai parinkti būtent Londono publikai - Old Fashioned arba Margarita kokteiliai puikia dera su tokiais užkandžiais kaip keptos alyvuogės ar riešutai. Kavos mėgėjai kviečiami pasimėgauti puikios kokybės kava, kuri yra sumalta iš organiškų kavos pupelių, skrudintų pagal specialų Ralph Lauren užsakymą.

Ralph's Coffee & Bar, 173 Regent St, Mayfair, London W1B 4JQ Regent St, Mayfair, London W1B 4JQ; menu: ralphlauren.co.uk.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai