Birželio 29, 2014
Queen Elizabeth Roof Garden – sodas ant stogo ir atokvėpiui, ir pasimatymui

Ir kam nepatiktų užklysti į paslaptingą sodą ant stogo pačiame Londono centre? O jei dar ant to stogo galima mėgautis žaviu vaizdu: Temzės upėje skęstanti besileidžianti saulė, vakaro šešėliai lipantys pakrantėse išsirikiavusių pastatų sienomis, netoliese įsitaisę Anglijos parlamento rūmai ir Londono akis. Tad kai vaikštinėjant Southbank pakrante su draugų kompanija vienas iš jų pasiūlo parodyti paslaptingą vietelę – vienbalsiai sutinkame ir ryškiai geltonų laiptų keliu pakylame ant stogo.

Didinga kaimynystė, tačiau pats Queen Elizabeth Roof Garden paprastas kaip laukinė pieva ar močiutės darželis: ne tik gėlynai (žydintis nasturtai, ramunės, rugiagėlės), bet ir daržovės supo mūsų draugiją, sėdinčią po obelim ir gurkšnojančią sekmadieninį prosecco. Viskas, ko reikia organiškom salotom – pomidorai, ridikėliai, agurkai, salotos, burokėliai.

 

Ši vieta puikiausiai tinka dienos metu suvalgyti sumuštinį, paskaityti knygą, ar tiesiog ramiai pasėdėti – nebūtinai turite bėgti tiesiai prie baro, galvodami, kad kažką juk turite nusipirkti. Na, bet jei be baro neišeina – čia siūlomi populiariausi gėrimai: kava, arbata, vynai, šampanas, Pimm's , kokteiliai. Įmantrių patiekalų nesitikėkite, bare siūlomi lengvi užkandžiai, sumuštiniai, salotos, pyragėliai.

Pasižiūrėjus į sodo lankytojų įvairovę galima drąsiai sakyti, kad tai puiki vieta ir atokvėpiui, ir pasimatymui. Žmonių įvairovė – stilinga dama, skaitanti knygą, jaunuolių porelė, įsitaisiusi tarp gėlių, linksma draugų kompanija ar ant pievutės išsitiesęs ir saulės spinduliais besimėgaujantis pilietis.

Queen Elizabeth Roof Garden

Adresas: Queen Elizabeth Hall, Southbank Centre,
Londonas
SE1 8XX

Daugiau info: www.southbankcentre.co.uk/visitor-info/shop-eat-drink

Darbo laikas: kasdien 10am – 10pm

Metro: Waterloo

 

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai