Vasario 9, 2017
Pasakiška Gražuolės ir Pabaisos popiečio arbata atkeliauja į Londoną

Afternoon tea (liet. popiečio arbata) gėrimo ceremonija yra viena iš ryškiausių britiškų tradicijų, kurią išbandyti siūlo daugybė garsiausių Londono viešbučių ir restoranų. 

Kokių tik popiečių arbatų nerasite sostinėje: menininkams, stileivoms, šokolado, mokslo ar stebuklų mėgėjams. Straipsnį apie įdomiausias popiečio arbatas rasite čia: https://goo.gl/XuKlkO

O visą šį būrį papildė dar viena. Popiečio arbatos ir pasakų mėgėjams pasakiškesnio meto nėra: kino filmo Gražuolė ir Pabaisa (Beauty and the Beast) pasirodymo proga Londono Kensington rajone įsikūręs Town House viešbutis siūlo paragauti Disnėjaus istorijos herojų įkvėptos popiečio arbatos.

Rūpestingoji misis Pots (arbatinukas) bei jos smalsusis sūnus Čipas (puodelis) galbūt ir nepratars nei žodžio, o šakutės ir šaukštai staiga neuždainuos, tačiau pasigrožėti galėsite ne tik jais, bet ir optimistiškuoju ponu Liumjeru (žvakide)bei laikrodžiu bambekliu.

 

‘Tale As Old As Time’ pavadintoje ceremonijoje pasijausite tarsi Gražuolė Belle ir netgi rasite tą užburtą rožę dėl kurios ir kilo visas skandalas. Į realybę sugrįšite užkandę pikantiškų sumuštinių ir gardžių saldumynų.

Tokia karališka popiečio arbata kainuoja £35 vienam asmeniui (arba £45 su šampano taure). Town House viešbutyje jos paragauti galėsite nuo vasario 13 – iki lapkričio 30 d., 2017. Rasti daugiau informacijos ir užsisakyti staliuką galite čia: townhousekensington.com.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai