Rugpjūčio 19, 2016
Lai karaliauja vėlyvieji pusryčiai: 6 vietos Londone tingiems savaitgalio rytams
Natalija Voronina
Sushi Samba, 110 Bishopsgate.

Sakoma, kad pusryčiai – pats svarbiausias dienos valgis, tačiau lėtas valgymas mėgaujantis maistu daugeliui mūsų skamba it prabanga. Tam yra skirti savaitgaliai! Ypatingai, vasariški sekmadienio rytai – juk neveltui britai ir prancūzai tai suprato jau seniai bei išrado vėlyvuosius pusryčius (angl. Brunch).

Kol aptingęs miestas snūduriuoja, gardžiuokitės maistu, bendraukite, atsipūskite ar netgi pasimėgaukite taure gaivaus putojančio viename iš šių puikių Londono restoranų.

Big Chill House, 257-259 Pentonville Rd, London N1 9NL


King's Cross įsikūręs erdvus, spalvotas, dideliais Viktorijos laikų stiliaus langais puoštas baras-restoranas Big Chill House  su terasa ant stogo – puiki vieta vadinamiesiems brunch. Jauki atmosfera, gardus maistas ir gėrimai bei įtraukiantys muzikos garsai sekmadienio rytais, čia vadinamais Bottomless Sundays, pozityviai nuteiks visai ateinančiai savaitei. Užsisakę staliuką iš anksto, už 20 svarų galėsite mėgautis vėlyvaisiais pusryčiais kartu su neribotu Bloody Mary ar Mimosa kokteilių kiekiu. Nuo vidurdienio diena dar labiau prašviesės: muzikos pulto vairą perims didžėjus, kuris jus palepins Funk, Soul ir Disco stiliaus dainomis. 

No 32. Old Town, 32 Old Town, London SW4 0LB


Old Town  restorano, įsikūrusio Clapham rajone, meniu rasite visko: nuo įprastų pusryčių iki brunch, nuo užkandžių iki šalies tradicinių Sunday roasts. Bruschetta su kepintais pomidorais, špinatai, avokadai, mėlynių blynai su klevų sirupu, kvepianti kava ar angliška arbata, jau nekalbant apie be priekaištų pagamintą Benedikto kiaušinį – apsilaižysite pirštus. O kur dar populiarioji Bloody Mary.

Sushi Samba, 110 Bishopsgate, London EC2N 4AY


Tik Sushi Samba restorane vienu metu jūs galėsite pasimėgauti japoniškomis, braziliškomis ir peruietiškomis virtuvėmis. Šis trijų kultūrų suvienijimas atkeliavo dar iš 20-ojo amžiaus, kai tūkstančiai Japonijos gyventojų migruodavo į Pietų Ameriką medžioti sėkmės. Tris terasas 38-ajame aukšte turintis restoranas garsėja ir įspūdingais Londono vaizdais.

Caravan, 11-13 Exmouth Market, London EC1R 4QD


Exmouth prekyvietėje įsikūręs šviesus ir jaukus, įstiklintas restoranas su terasa: čia siūloma šviežiai malta, kvapni ir skani kava, maloni ir draugiška atmosfera bei sotūs ir gardūs pusryčiai. Caravan taip pat turi dar vieną puikų restoraną, kuris, beje, yra pirmasis įkurtas po St. Pancras/King's Cross stočių partnerystės. Šis restoranas įtrauktas į paveldų sąrašą bei puikuojasi Viktorijos laikų stiliaus architektūra. 

Lima Floral, 14 Garrick St, London WC2E 9BJ


Greta Covent Garden įsikūrusi Lima Floral – stilinga ir geriausiais kokteiliais Londone garsėjanti vieta. Time Out šiai vieta skiria net penkias žvaigždutes. Restorane dominuojanti moderni peruietiška virtuvė siūlo du skirtingus vėlyvųjų pusryčių meniu. Pirmojo trijų patiekalų meniu kaina siekia 18 svarų, antrojo – 32 svarus, tačiau čia įtraukti ir gardieji sevichė, jautiena bei pagrindiniai peruietiški patiekalai. Lima Floral  – ideali vieta tiems, kuriems pabodę tradiciniai pusryčių valgiai.

Trade, Shoreditch, 47 Commercial Street, London E1 6BD


And last but not least – Trade kavinukė su jaukia terasa. Čia maistas taip pat labai gardus ir kokybiškas: šviežia mėsa atkeliauja iš Devono, duona – iš vietinių kepėjų, o daržovės ir vaisiai kas rytą parsinešami iš New Spitalfields turgelio. Kavinukė dirba septynias dienas per savaitę bei siūlo įvairius pyragus, keksus ir sausainius, šviežiai gamintus sumuštinius ir salotas, negana to, naudoja unikalų Benedikto kiaušinio gaminimo ir pateikimo būdą. Vualia!

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai