Rugsėjo 25, 2015
Kur Londone rasti TIKRŲ beigelių?

Nors Londone galima gauti visko, ne kartą teko girdėti niujorkiečių draugų nusiskundimų, kad TIKRŲ beigelių šiame puikiame mieste, deja, nepavyksta rasti. Beigeliai, arba kitaip, naudojant tam tikrą technologiją kepami dideli riestainiai, kažkuo panašūs į lietuviškas Kaziuko mugės “barankas”, Niujorke itin populiarūs ir dažniausiai valgomi pertepti  įvairiais įdarais – tunos salotomis ar varškės kremu ir lašiša, ar tiesiog paskrudinti su sviestu ir uogiene. Be jų sunkiai įsivaizduojamas tikras Niujorko savaitgalis. 

Pabandėme patyrinėti Londono beigelių rinką ir visgi atradome kelias vietas, kuriose parduodami beigeliai  ne ką tenusileidžia niujorkietiškiems. Jei ir jūs žinote tokių vietų, labai kviečiame pasidalinti. 

Taip pat  - keletas vietų Niujorke, jei atsitiktinai kaip tik ten planuojate rudens kelionę. Beje, beigeliai atgimsta ir Lietuvoje – pabaigai keletas adresų Vilniuje.

LONDONAS

Brick Lane Beigel Bake, E1

 

☝🏼Thatss wat I'm talkin' about... stay simple and real 💯💯💯 #BeigelBake #Beigel #madbangin #BrickLane #London #europebound

A photo posted by @klenoop on

Autentiška, paprasta parduotuvė, pati kepanti beigelius, pamėgta rajono klubinėtojų. Atidaryta visa parą. Mūsų mėgstamiausias klasikinis receptas – su lašiša ir tepamu sūriu. 

Carmelli, NW11  - Golders Green rajono “institucija”, garsėjanti senomis žydiškomis tradicijomis. Uždaryta šeštadieniais. 

Happening Bagel Bakery, N4 – čia verta atvažiuoti vien dėl sezamo beigelio su specialia rūkyta jautiena (pastrami). 

NIUJORKAS

Russ & Daughters – Lower East Side įsikūrusi niujorkiečių itin mėgstama vieta,  prie kurios rytais driekiasi eilės. Visgi palūkuriuoti verta – niekur kitur nesu skanavusi geresnės rūkytos lašišos .  

Black Seed Bagels – kita itin populiari vieta Nolita rajone, kur galite paragauti sparčiai populiarėjančio Monrealio stiliaus (tešla plikoma saldžiu vandeniu, dažniausiai su medumi) beigelių. 

VILNIUS

Halės bistro

 

#bar #vilnius #bistro #halesbistro #VSCOcam

A photo posted by @princiupesa on

 Naujai atgimusiame ir šiuo metu itin madingame Halės turguje veikianti  kavinė, kur švieži beigeliai kepami kasdien. Beigelio suvožtiniai gaminami iš šviežių sezoninių produktų, perkamų iš ūkininkų Halės Turguje.

Tie kepėjai - kepykla - krautuvėlė Tilto g.  – beigeliai kepami pirmadienio, trečiadienio ir penktadienio rytais. Įdaru pasirūpinkite patys.

Skanaus!

Raktažodžiai: Virtuvėkulinarijarestoranaimaistaskavinėsbarai

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai