Liepos 25, 2015
10 geriausių Londono vietų išlenkti pintą alaus
Loreta Dragūnaitė
Jeigu neteko lankytis gražiose barų erdvėse - dar turite mėnesį kitą! © Pinterest nuotr.

Barai su atviromis lauko erdvėmis – puiki vieta vasariškam ir saulės lepinamam gurkšnojimui. Apžvelkime 5 geriausius timeout.com siūlomus alaus barus, kuriuos suskirstėme į pietų, rytų, vakarų ir šiaurės Londoną. Pasirodo, centre nėra gerų vietų išlenkti bokalą kitą alaus.

Rytų Londone

People's Park Tavern              

Flickr nuotr. Flickr nuotr.
          

Tai didžiulis XIX a. baras, seniau dar vadintas „Britannia“, įsikūręs šalia Viktorijos parko. Gal todėl ši vieta išpuošta Viktorijos laikų daiktais. „People's Park Tavern“ - prašmatni vieta išgerti alaus, kuri gali pasiūlyti didžiausią gėrimų pasirinkimą. Baras taip pat turi lauko virtuvę. Be to, visai neseniai baras pradėjo virti savo alų.

Prospect of Whitby         

Pinterest nuotr. Pinterest nuotr.

Tai seniausias Londono pakrantės baras, kurio ištakos siekia 1520 metus, tad baras turi įdomią ir garsią istoriją. Aplinkiniai namai ilgainiui virto prabangiais gyvenamaisiais butais, o alaus baras išsaugojo medinį plokščių apmušimą, tamsias kertes ir nelygias akmenines grindis. „Prospect of Whitby“ bare iš kelių vietų – balkono pirmame aukšte, terasos ir sodo – atsiveria nuostabus vaizdas į Temzę.

Scolt Head 

Pinterest nuotr. Pinterest nuotr.

Baras turi nors ir nedidelę, tačiau jaukią ir uždarą lauko erdvę. Londone orą sunku prognozuoti, todėl savininkai pasirūpino dideliais lauko skėčiais: ir nuo lietaus, ir nuo saulės. Baras pasiūlys ne tik alaus, bet ir vyno, bei gero ir už protingą kainą britiško maisto.

Vakarų Londone

Aragon House     

Pinterest nuotr.
Pinterest nuotr.
                               

Tai XXI a. atsidaręs baras, siūlantis tikro alaus ir kruopščiai atrinkto, atsakingai įkainoto vyno iš viso pasaulio bei puikaus skonio tarsi namie gaminto maisto. Baras garsėja dideliu sodu, kuriame yra dar vienas „slaptas“ sodas ir profesionali kepsninė. „Aragon House" turi didelį ekraną, per kurį rodo viską: nuo regbio ir kriketo iki futbolo, sako čia viena geriausių vietų žiūrėti sporto varžybas.  Be to, čia galite išsinuomoti kambarį!

Crabtree

Pinterest nuotr. Pinterest nuotr.

Baras įsikūręs tyliame ir vaizdingame Temzės ruože, tarp Hammersmith ir Putney tiltų. Saulėtomis dienomis aplinkui gyvenantys žmonės čia renkasi būriais, tačiau vietos visada užtenka, nes „Crabtree“ turi milžinišką ir spalvingą lauko erdvę, puoštą medinėmis detalėmis. Bene geriausios vietos lauke – po svyrančiomis gluosnio šakomis.

Šiaurės Londone:

Canonbury

Flickr nuotr. Flickr nuotr.

Tai istorinis sodas su dideliu uždaru sodu, kuriame galite išsitiesti ant dizainerių specialiai sukurtų sofų iš lanksčių palmių kamienų. Be alaus, čia rasite vyno ir kitų spiritinių gėrimų. Išalkusiems baras gali pasiūlyti skanių ir estetiškai atrodančių patiekalų, pavyzdžiui, ėrienos mėsainių, elnienos troškinių, kiaulienos ir pistacijos derinių.

Albion

Pinterest nuotr. Pinterest nuotr.

Šis baras tai - Gruzijos perlas, likęs iš tų laikų, kai Islington tebuvo vien laukai ir dirbama žemė. Albion baras turi vaizdingą uždarą sodą – tai puiki vieta pamiršti šiuolaikinio gyvenimo šurmulį ir palikti stresą kitoje durų pusėje. Baras taip pat siūlo  geros kokybės vyną ir gaivius vasariškus kokteilius.

Alwyne Castle      

Pinterest nuotr. Pinterest nuotr.
           

Tai baras, turintis visiems ką pasiūlyti: greitai pagaminamas ir šviežias maistas: nuo paprastų baro užkandžių iki karštų patiekalų nepamirštant ir sekmadieninių kepsnių, taip pat didelis gėrimų asortimentas, o patogiai įsitaisyti galite jaukioje oranžerijoje arba erdviame sode.  Nuo pirmadienio iki penktadienio specialus baro pasiūlymas – du patiekalai už £10, arba trys – už £13.

Pietų Londone

The Castle   

Pinterest nuotr. Pinterest nuotr.

Prie įėjimo į barą yra graži erdvė,  jaukiam pasibuvimui su draugais. Už pagrindinio baro yra du nedideli bakai šviežio šviesaus alaus. „The Castle“ taip pat turi šviesų gražų kambarį-oranžeriją ir – smagiausia dalis šildomus namelius, kurių kiekvienas turi židinį ir šaldytuvą, užpildytą gėrimais. Iš užkandžių baras siūlo mėsainius, žuvį su bulvių lazdelėmis, keptą mėsą bei pyragus.

Avalon    

Pinterest nuotr. Pinterest nuotr.
                           

„Avalon“ gali pasigirti dideliu ir gražiai sutvarkytu sodu, kuriame gerai praleisti laiko ateina visa šeima. Bare viskas apgalvota: gražios sofos, šildoma lauko erdvė rūkantiems ir puošni valgomoji zona. Čia visada laukia geras alus ir skanūs vasariški kokteiliai.

 

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai