Rugpjūčio 15, 2007
„Lost Society“ - nepasiklydusiems
LONDONIETĖ, 2
© Londonietė

Buvusio dviejų aukštų klojimo patalpose įsikūrusį barą „Lost Society“ (paklydusi visuomenė) jau spėjo pamėgti stilingiausi Clapham rajono gyventojai, o žurnalas „Time Out“ geriausio baro rinkimuose, 2006 metais, „Lost Society“ paskelbė nugalėtoju.

Nieko panašaus į seną daržinę šiandieną neišvysite, tačiau 16 amžiaus detalių pastebėsite daugybę. 

Šiaip erdvus baras, įsikūręs per du aukštus, pasidaro itin ankštas savaitgaliais. Tad jei nusprendėte vakarą praleisti vienoje madingiausių Londono vietų, atvykite kaip galima anksčiau. Nenustebkite, jei netrumpą eilę rasite jau 9pm ir jums bus mandagiai paaiškinta, kad lukterėti reikės mažiausiai valandą. Londoniečiai nelaukia sutemų, todėl pamirškite lietuvišką įprotį į klubą atvykti laikrodžiui mušant dvylika. 

Teigiama, kad „Lost Society“ patalpose kažkada buvo iškelta puota karalienei Elžbietai I. Tikriausiai savaitgalio vakarais galvoje, toli gražu, ne istorija. Tad atsipalaiduokite bare, kurio šūkis „Intelligent drinking“ (saikingas gėrimas). Išalkusiems pravartu žinoti, kad virtuvei čia vadovauja Warren Beesley, turintis dvylikos metų patirtį ir siūlantis lankytojams malonų akiai ir gomuriui maistą.

697 Wandsworth Road,
Londonas, SW8 3JF
(020) 7652 6526
Metro: Clapham Common (Northern linija)


 

Raktažodžiai: Kava ir Šampanas

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai