Liepos 7, 2016
Slaptos Londono vietelės : kavinė vienuolyne, atidumo ugdymo mokykla, Brockwell Lido ir kelionė keltu Temze už 1 svarą
© lidocafe.co.uk

Jei manote, kad išvaikščiojote Londoną skersai išilgai ir niekas nebegali jūsų nustebinti, šis Londonietės sąrašas būtent jums. Kviečiame atsigerti arbatos vienuolyno kavinėje, užsirašyti į atidumo ugdymo pamoką viename prabangiausių Londono skverų, pasipuošti akiniais nuo saulės bet kokiu oru Brockwell Lido ir leistis į kelionę keltu Temze už 1 svarą.

 

The Cloister Café 

Cloister Cafe, London Cloister Cafe, London
 

XV a. menančiose St Bartholomew the Great’s vienuolyno Smithfield patalpose įsikūrusi kavinė tiekia puikią kavą, arbatą ir pyragus, taip pat čia galima paragauti vienuolių alaus. Kas svarbiausia, čia rasite visišką ramybę ir malonią prieblandą net ir karščiausią vasaros dieną. Arbata patiekiama porceliano puodeliuose, o šokoladinis pyragas tirpsta burnoje. 

Kada? Pirmadieniais – penktadieniais | 8.30 – 17  val. Sekmadieniais | 9.30 – 18.30 val.

Kur? Cloth Fair, London EC1A 7JQ.

 

Mindfulness Project

www.londonmindful.com www.londonmindful.com

Pirmoji Londone atidumo (angl. mindfulness) ugdymui skirta erdvė įsikūrusi vienoje gražiausių Londono vietų, antrame XVIII a. namo aukšte, su dideliais langais į Fitzroy Square. Čia organizuojami sparčiai populiarėjantys pasaulyje kursai, mokantys praktikuoti atidumą arba gebėjimą būti dabarties akimirkoje įvairiose gyvenimo sferose – pradedant darbu, baigiant tėvyste. Centre dirba geriausi šios srities specialistai, o kursai kainuoja apie 100 svarų. 

http://www.londonmindful.com/ http://www.londonmindful.com/

Kur?  6 Fitzroy Square,  London W1T 5DX

Daugiau informacijos: http://www.londonmindful.com/

 

Brockwell Lido Café

Londono viešieji lauko baseinai dažnam asocijuojasi su tiršta žmonių mase, tačiau apsilankyti šiame Art Deco stiliaus Lido, įsikūrusiame Brockwell parke, vis tiek vienas malonumas. Svarbu atvykti kiek ankstėliau ir vietoje baseino rinktis pasisėdėjimą puikią kavą ir savaitgalio vėlyvuosius pusryčius siūlančioje kavinėje. Nepamirškite madingų akinių nuo saulės – bet kokiu oru. 

 

 

Dinner deliciousness #asparagus #hollandaise #smokedsalmon #charcuterie #lemonsole #weepingtiger #steak

A photo posted by The Lido Cafe (@thelidocafe) on

 

Kur? Brockwell Park, Dulwich Rd, London SE24 0PA, artimiausia stotelė Herne Hill. 

Kada? Sekmadieniais-antradieniais 9 – 17.30 val., trečiadieniais 9- 23 val. 

 

Hammerton keltas

Ham House and Gardens Ham House and Gardens

Sumokėję  vos vieną svarą šiuo mažu keltu galite persikelti Temzės upe iš Twickenham pusės į Ham. Keltas kelia pėsčiuosius bei dviračius ir laikomas vienu iš keturių Londono maršrutų, kurių iki šiol nepakeitė tiltas ar tunelis. Jei nuspręsite išbandyti, vizitą siūlome suderinti su dviejų istorinių namų apžiūra. Twickenham pusėje įsikūręs Marble Hill House  - Paladijaus stiliaus vila, kurios vėliau išplito kolonijinėje Amerikoje. Pasakojama, kad vilą pastatė Suffolk grafienė Henrieta Howard, Karaliaus Jurgio II meilužė. Namas apsuptas išpuoselėto parko, o viduje galima apžiūrėti turtingą Jurgio laikų baldų kolekciją. Ham House kitoje pusėje garsus tuo, kad čia buvo filmuota nemažai filmų ir serialų, įskaitant „The Young Victoria“ ir garsųjį „Never Let Me Go“ su Keira Knightley. Čia taip pat rasite istorinį parką ir sodus, kuriuose smagu praleisti pusdienį. 

Kur? Marble Hill/Orleans Rd, Twickenham TW1 3BL

Hammerton Ferry veikia: nuo kovo 1 d.-spalio 31 d., pirmadieniais-penktadieniais 10-18 val., savaitgaliais ir švenčių dienomis 10-18.30 val. 

Artimiausia stotelė: Richmond

Kaina:  £1

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai