Vasario 13, 2016
Foto įspūdžiai. Žibintų festivalis (Magical Lantern Festival)
Londonietė

Po apsilankymo Užburtas Miškas (Enchanted Woodland) pavadintame šviesų šou Syon Park’e likau šiek tiek nusivylusi: na taip, ne viskas buvo labai blogai, patiko lazerių šokis pagrindinėje oranžerijoje, tačiau dauguma  instaliacijų pasirodė visiškai nevertos dėmesio. Kaip labai gerai pastebėjo su manimi po mišką vaikštinėjęs draugas: jei nebūtų tamsu, tai viskas atrodytų kaip šiukšlių krūvos. O tai reklamuojama kaip viena gražiausių Kalėdinių atrakcijų Londone. Tikrai ne. Bet geriau vieną kartą pamatyti ir įsitikinti patiems.

Taigi, į panašius šou žiūrėjau labai skeptiškai. Tačiau London Lumiere sugrąžino viltį - sostinė keliems vakarams virto magišku šviesos pasauliu.

Žibintų festivalis (Magical Lantern Festival) Vakarų Londone Chiswick parke taip pat nenuvylė. Pasigailėjau tik vieno – kad neapsirengiau šilčiau. Todėl reikėjo valios pasitraukti nuo viduryje parko įsikūrusių zefyrų pardavėjų Marshmallowist ir laužavietės, kurioje skrudinome vanilės bei šampano ir braškių marshmallows. Prisipažinsiu, apie skrudintus marshmallows girdėjau jau seniai, bet ragavau pirmą kartą. Nežinau, kas sužavėjo labiau - ar nuo laužo sklindanti šiluma, ar skrudintų zefyrų skonis, bet šis momentas sušildė kūną ir sielą. Rekomenduoju stabtelėti ir patiems išbandyti.

Atsipalaiduokite, pasigrožėkite, pasivaikščiokite. Kartais gera pabūti šiek tiek vaikišku ir žavėtis tiesiog šviečiančiais žibintais: parke esančio ežero krante įsitaisiusiu drakonu, flamingais, gulbėmis, pandomis, kengūromis, milžiniško dydžio grybais ir gėlėmis.

Festivalis tęsis penkias savaites, čia vyks įvairūs renginiai – vaikams, Valentino dienos proga, lankytojai netgi galės išmokti žibintus pasigaminti patys. Magiškas Žibintų festivalis Londone organizuojamas Kinų Naujųjų Metų proga.

{kur} Chiswick House Gardens, London W4 2QN. Automobilius geriau palikti namie, artimiausios metro stotys Turnham Green ir Gunnersbury.

{kada} nuo vasario 3d. iki kovo 6d., 2016. Antradieniais – sekmadieniais, nuo 17 iki 20.45 val. Patariama atvykti 15 minučių anksčiau nei nurodyta ant bilietų.

{kiek} perkant internetu - suaugusiems £16, vaikams £10, su nuolaida £14. Perkant prie durų: £18 suaugusiems, £12  vaikams, £16 su nuolaida. Vaikai iki 4 metų įleidžiami nemokamai. Bilietus įsigyti galite čia >>>>>>>>>>>>>>>>>

{šiek tiek naudingų patarimų} jei festivalyje planuojate pirkti gėrimus ir užkandžius – su savimi turėkite grynųjų; po parką vaikštinėsite ne vasarą, apsirenkite šiltai ir patogiai; pasivaikščiojimo takai pritaikyti neįgaliesiems; fotografuoti bus galima kiek širdis geidžia (beždžionės metai, tad maivykitės kiek tik galit).

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai