Gegužės 13, 2018
I. Zasimauskaitė „Eurovizijos“ finale užėmė 12-ą vietą

Eurovizijos dainų konkurso finale Portugalijos sostinėje Lisabonoje sekmadienio naktį Lietuvos atlikėja Ieva Zasimauskaitė užėmė 12-ą vietą.

Lietuvė atliko lyrinę baladę apie meilę „When we're old“.

Konkurse triumfavo Izralio atlikėja Netta su daina „Toy“.

Lietuvai visų finale dalyvavusių valstybių žiūrovai skyrė 91 balą ir I. Zasimauskaitės daina pateko į geriausiai žiūrovų įvertintų pasirodymų dešimtuką.

Iš nacionalinių žiuri Lietuva iš viso gavo 90 balų – aukščiausią 12-os balų įvertinimą Lietuvai skyrė Kroatijos komisija, po 10 balų skyrė Estijos ir Bulgarijos komisijos, 8 – Šveicarijos žiuri.

Konkurso finale šeštadienį iš viso varžėsi 26 atlikėjai, I. Zasimauskaitė pasirodė ketvirta.

Lažybininkai prieš finalą palankiai vertino I. Zasimauskaitės galimybes laimėti konkursą ir prognozavo, kad Lietuvos atstovė pateks į geriausiųjų penketuką.

Aukščiausias visų laikų Lietuvos pasiekimas „Eurovizijoje“ buvo prieš dvylika metų, kai šeštąją vietą užėmė žymių Lietuvos dainininkų grupė „LT United“ su daina „We Are The Winners“.

„Eurovizija“ rengiama kasmet nuo 1956 metų. Lietuva joje debiutavo 1994 metais. Praėjusiais metais „Eurovizijos“ pusfinalyje pasirodžiusi Lietuvos grupė „Fusedmarc“ į dainų konkurso finalą nepateko.

BNS inf.

Raktažodžiai: Eurovizija

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai