Rugpjūčio 25, 2021
Anglijos lietuviai rugsėjį susirinks į tradicinį golfo ir teniso turnyrą
© Nuotraukose - praėjusių metų turnyro akimirkos.

Lietuvos komercijos rūmai Jungtinėje Karalystėje (LKRJK) rugsėjo 16-ąją organizuoja jau keturioliktąjį, tradicinį „Ambasadoriaus taurės“ golfo ir teniso turnyrą.

Garsiame, netoli Londono esančiame Moor Park klube Hertfordshire grafystėje susirinks golfą žaidžiantys JK lietuviai bei jų draugai, kolegos ar verslo partneriai. Jau antrus metus prie golfo entuziastų prisijungs ir teniso mėgėjai: kol patyrę golfo fanai varžysis dėl „Ambasadoriaus taurės 2021“, kiti renginio dalyviai su profesionalaus trenerio pagalba mokysis teniso paslapčių, o įgytas žinias pademonstruos draugiškame teniso turnyre.

Varžybas vainikuos iškilminga apdovanojimų vakarienė. Į vakarinę dalį kviečiami ne tik sporto mėgėjai, bet ir visi, norintys pasveikinti žaidėjus. Lietuvos ambasadorius JK Renatas Norkus laimėtojams įteiks specialius ambasados apdovanojimus.

Kaip ir praėjusiais metais, turnyras bei vakarienė vyks didingame Moor Park klube Hertfordshire grafystėje. Moor Park pastatas ir jį supantys sodai įrašyti į Anglijos kultūros paveldo saugomų vietų sąrašą. Golfo aikštynus čia sukūrė legendinis architektas H.S. Colt. Žaidėjai iš viso pasaulio į šį itin populiarų klubą renkasi jau nuo 1923 metų.

„Be galo džiugu, kad galime išlaikyti šią puikią tradiciją ir į legendinį Anglijos golfo klubą pakviesti ne tik golfo ir teniso žaidėjus, bet ir visus, norinčius aktyviai praleisti dieną bei užmegzti naujų pažinčių. Šis turnyras kasmet suburia vis daugiau sporto bei aktyvaus laisvalaikio entuziastų, o tai įrodo, kad geros tradicijos gyvuoja ir klesti”, - sako LRJK prezidentė Aistė Naujokaitytė.

Pirmą kartą turnyras „Ambasadoriaus taurė“ įvyko 2007-aisiais, Rytų Anglijos Cambridgeshire grafystėje įsikūrusiame Brampton‘o parko golfo klube. Turnyro iniciatorius buvo tuomet Lietuvos ambasadoriaus Jungtinėje Karalystėje pareigas ėjęs Vygaudas Ušackas, sumanęs kad Anglijoje itin populiarus sportas gali būti lietuvių bendruomenės traukos centru ir puikia vieta plėtoti dvišalius santykius. Pirmajame turnyre dalyvavo Lietuvos ir Didžiosios Britanijos komandos. Lietuvos komandą sudarė geriausi Lietuvos golfo žaidėjai, tarp jų Lietuvos golfo čempionas Rolandas Gaidys ir JAV sertifikuotas golfo treneris Egidijus Baleišis. Didžiosios Britanijos komandai atstovavo Brampton park golfo klubo žaidėjai.

Nedidelis turnyras tapo ne tik gražia tradicija, bet ir gana aukšto lygio varžybomis, o pagrindinis prizas – prestižiniu trofėjumi. Todėl kasmet Lietuvos Komercijos Rūmų JK organizuojama „Ambasadoriaus taurė“ sutraukia pajėgiausius Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės golfo žaidėjus, o jiems iššūkį meta ir užsieniečiai.

Ambasadoriaus taurės golfo ir teniso turnyras įvyks rugsėjo 16 d.

Adresas: Moor Park Golf Club, Rickmansworth WD3 1QN

Renginio pradžia: 12 val. Atvykstantiems tik į vakarinę dalį: 19 val.

Bilietai (įsigyti galite čia >>>>>)

Golfo turnyras ir apdovanojimų vakarienė: £140

Teniso turnyras ir apdovanojimų vakarienė: £85

Tik apdovanojimų vakarienė: £50

Daugiau informacijos ir bilietai: >>>>>>>>>>>>

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai