Gruodžio 9, 2022
Ambasadorius Eitvydas Bajarūnas įteikė kredencinius raštus karaliui Karoliui III

Gruodžio 8 d. Lietuvos ambasadorius Jungtinėje Karalystėje Eitvydas Bajarūnas Bakingemo rūmuose Londone įteikė kredencinius raštus karaliui Karoliui III.

Į ceremoniją ambasadorių palydėjo žmona Giedrė Žickytė, ambasados vadovo pavaduotoja Lina Zigmantaitė, gynybos atašė Devis Martusevičius, diplomatai Ingrida Darašaitė ir Tadas Kubilius. Po kredencinių raštų įteikimo, Lietuvos ambasadoje Londone vyko priėmimas ambasadoriaus garbei, kurio metu jį sveikino diplomatinės bendruomenės kolegos ir draugai.

Ambasadorius Bajarūnas sveikindamas susirinkusius svečius pažymėjo: „Šiandien turėjau didžiulę garbę įteikti savo kredencinius raštus Jo Didenybei karaliui Karoliui III, kuriuos man patikėjo Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda. Tai buvo įsimintina ceremonija Bakingemo rūmuose, kurioje dalyvavome kartu su žmona Giedre. Jaučiu didelę atsakomybę ir privilegiją atstovauti Lietuvai Jungtinėje Karalystėje ir toliau stiprinti mūsų šalių santykius.“

Nuo pat savo atvykimo pradžios š. m. rugsėjo mėnesį, ambasadorius Bajarūnas nuolatos dalyvauja ir organizuoja lietuvių bendruomenės renginius visoje Jungtinėje Karalystėje, kur gyvena virš 250 tūkst. lietuvių. Ambasadorius taip pat aktyviai vykdo Lietuvos užsienio politikai svarbią veiklą bei prisideda prie Lietuvos ir Jungtinės Karalystės dvišalių ekonominių santykių plėtros.

urm.lt info

Raktažodžiai: AnglijaNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai