Rugsėjo 8, 2017
Richardas Bransonas lietuviams studentams: „Gyvenimas diplomo neduoda – mokytis reikia nuolat“ (VIDEO)

Naujuosius mokslo metus pradėjusius Kauno technologijos universiteto (KTU) studentus pasiekė žymaus  britų verslininko, KTU garbės daktaro, sero Richardo Bransono sveikinimas. 67-erių R. Bransonas studentams priminė, kad mokymosi procesas gyvenime niekuomet nesibaigia.

Įkvėpdamas studentus naujam startui R. Bransonas sakė, kad studijų pradžia – tai pirmas nepriklausomas skrydis į savo ateities profesiją, o koks jis bus, priklauso tik nuo pačių studentų.

„Tik nuo jūsų priklauso, kur skrisite, ir kaip. Tik nuo jūsų priklauso, ką pasieksite. KTU bus jūsų avialinijos, kurios suteiks jums technologijas, žinias, patarimus. Galite juos išnaudoti kaip tik norite“, – sakė verslininkas.

Jis linkėjo pirmakursiams greitai mokytis ir tikrai padaryti kažką, kas mūsų pasaulį paverstų dar geresniu.

„Ši istorija niekada nesibaigia – gyvenimas neduoda diplomų, turėsite mokytis naujų dalykų visą savo gyvenimą. Linkiu, kad šis skrydis niekada nesibaigtų“, – kalbėjo seras R. Bransonas.

Pats britų verslininkas savo kalboje užsiminė, jog universitetas – puiki proga, kurios jis pats neturėjo.

„Kai man suėjo 40, nusprendžiau stoti į universitetą, nes niekada neturėjau tokios progos. Kai pasakiau žmonai, ji tik ištarė: „Tu tiesiog nori paflirtuoti su jaunomis merginomis, grįžk prie darbo“. Taigi, aš tokios progos neturėjau, jūs – turite“.

Seras Richardas Bransonas – vienas žymiausių britų verslininkų, milijardierius, investuotojas, filantropas, vienos garsiausių pasaulio verslo grupių „Virgin Group“ įkūrėjas, įrašų studijos „Virgin Records“, skrydžių bendrovių „Virgin Atlantic Airways“, „Virgin Australia“, „Virgin Nigeria“, „Virgin America“ įkūrėjas, telekomunikacijų bendrovės „Virgin Mobile“ steigėjas, britų komercinių kosminių skrydžių kompanijos „Virgin Galactic“, sukūrusios ir sėkmingai išbandžiusios kosmoso lainerį „SpaceShipOne“, bendraįkūrėjas.

Raktažodžiai: Verslas LondoneVerslas Anglijoje

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai