Rugsėjo 16, 2016
Plintanti nauja mada tarp moterų palieka vyrus už borto

„Visus studijų metus ne tik studijavau, bet ir dirbau, jog gaučiau papildomų pajamų. Studijų baigimo bei naujo darbo pasiūlymo proga, nusprendžiau save palepinti ir įsigyti papuošalą. Tai tarsi simbolis ir priminimas man, jog aš galiu viską, ir esu pasirengusi žengti pirmyn, į dar vieną naują gyvenimo etapą, o papuošalas tą jausmą tik sustiprino“ – atviravo apie savo pirkinį juvelyrikos prekinio ženklo „veimotti“ viena pirmųjų klienčių.

„Neseniai išsiskyriau su vaikinu po ketverių metų draugystės. Pagalvojau, kad reikia sau ką nors nusipirkti. Žiedas tapo mano pirkiniu!“ – dar viena laiminga moteris pasidalino savo istorija.

Ne tik reklamose, bet ir kasdieniame gyvenime, mes įpratę matyti, jog būtent vyrai yra atsakingi už moterų puošimą papuošalais. Papuošalai yra labai intymi dovana, nes nešiojama arčiausiai kūno. Dovanojantys asmenys dažnai po dovanos įteikimo tikisi, jog pirkinys patiko ir nebus nešamas kitą dieną tiesiai į parduotuvę jį pakeisti kitu, ar iškeisti į pinigus. Visgi niekas kitas taip nežinos savo norų kaip moteris rinkdamasi papuošalą sau. Juk svarbu pasitikėti savo skoniu. Gražus gestas, kai vyras nori padovanoti moteriai papuošalą, tačiau dabar moterys linkusios pačios pirkti sau papuošalus bei juos nešioti, girtis draugėms, kaip tas papuošalas įsigytas ir taip parodyti savo finansinę laisvę. Ne paslaptis, jog šiuolaikinė moteris yra labiau savarankiška, pati siekianti savos karjeros. Priklausyti nuo vyro finansų tiesiog tampa nebe madinga. Tokios moterys siekia sėkmingo tiek profesinio, tiek asmeninio gyvenimo. Visa tai veda prie finansinės laisvės, kuri leidžia pasirūpinti savimi pačioms. 

Po svarbios akimirkos asmeniniame ar profesiniame gyvenime, moterys yra linkusios prisiminti tas akimirkas: kai kurios save lepina skania vakariene, kitos kokiu drabužėliu, tačiau, būtent papuošalai tampa ta preke, kuri ypatingai sukuria pridėtinę prisiminimų vertę. Dažnai ir geriausios draugės arba dukra su mama perkasi vienodus papuošalus. Atėjus vestuvių sezonui visom pamergėm vienodas papuošalas – tikrai sukuria šiltus prisiminimus ir ryšį tarp geriausių draugių.

Moterys nebelaukia, kol joms kas nors padovanos papuošalus, ypač, kai jos pačios žino, ko nori. Dabar jos renkasi bei perkasi papuošalus pačios. Kompanija „Mintel“ atliko tyrimą norėdami išsiaiškinti, kas skatina moteris pirkti papuošalus sau.  

Daugiau nei pusė moterų iš 2000 respondenčių atsakė, jog papuošalą nusipirko būtent save pasilepinti. Ir šis skaičius, kuo toliau, tuo labiau auga. Tarptautinio gemologijos instituto prezidentas Jerry Ehrenwald yra sakęs: „Papuošalai skirtingai nei automobilis ar drabužiai – nenusidėvi“. Būtent dėl šios priežasties dažnai papuošalai tampa moterim ne tik finansine investicija, nes papuošalai savo vertės visgi nepraras, bet ir emocine investicija – papuošalus su istorija perduoti iš kartos į kartą. 

Priežačių sau pirkti papuošalus gali būti apstu – nuo gauto „bonuso“ darbe iki savęs pasilepinimo po skyrybų su vaikinu.

Raktažodžiai: SantykiaiVyraiMoterysDovanosPapuošalai

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai