Lapkričio 21, 2015
Londonietės Meniu {22/11/15}

Kas naujesnio, geresnio, gražesnio, įdomesnio pakliuvo į mūsų akiratį per savaitę...

UŽBURTAS MIŠKAS

www.enchantedwoodland.com www.enchantedwoodland.com
 Northumberland'o kunigaikščiui priklausantys rūmai ir juos supantys sodai kaip ir kiekvienais metais taip ir šiemet virto užburtu mišku. Pasivaikščiokite po šią magišą atrakciją, pavadintą Enchanted Woodland: šimtmečius menančius sodus išvysite nutviekstus įvairiaspalvėmis lemputėmis, didingų medžių figūrų siluetai atsispindi aštuoniolikto amžiaus ežere. Pasakiška atmosfera. Tai tikriausiai viena iš gražiausių šventinių atrakcijų Londone. Syon Park, Brentford, Middlesex,TW8 8JF. Nuo lapkričio 20 d. iki gruodžio 6 d. Užburtas miškas pasirodo penktadieniais , šeštadieniais ir sekmadieniais, durys atidaromos nuo 5pm, paskutiniai lankytojai įleidžiami   8pm, šviesos išjungiamos 9pm. Bilietas: suaugusiems - £9, vaikams nuo 3 iki 16 - £3. Įsigyti galite čia: www.enchantedwoodland.com/tickets

DAINA
"Atimki mints, Paliki svajones, Pasiimki metus, Palik man sekundes", - ausyse skamba Jazzu naujos dainos Po Mano Oda žodžiai. Paklausykite:

PASIVAIKŠČIOJIMAS

Londonas jau puošiasi žiemos šventėms. Pasivaikščiojom po Covent Garden - labai gražiai atrodo amalų sietynai, kuriais nukabinėtas turgaus stogas. Besisukantys veidrodiniai burbulai (angl. Disco Balls) ir nuo jų bėgiojantys šviesos žėručiai, žibintai, pagrindinės aikštės eglė, karšto vyno kvapas, išrikiuotų eglučių alėja - viskas žavi ir nuteikia šventiškai. Beje, nepamirškite tradicijos: per šv. Kalėdas po amalu bučiuojasi įsimylėjėlių porelės. Bet kam laukti Kalėdų? Bučiuokitės jau dabar. 

JAUKU

Susikurti jaukius namus galima ir neišleidžiant milijonų. H&M interjero detalės suteiks jaukumo ir šviesumo. Kainos nuo £5, www.hm.com.

KAUKĖ 
Mūsų linkusiam sausėti, jautriam veldui labai patinka. Avene kompanija - puikus atradimas jautrios, sausos odos savininkėms. Prasidėjus šalčiams, įsijungus radiatoriams oda dar labiau reikalauja priežiūros. Pasilepinkite Avene kauke sausai odai – ji puikiai įsigeria, ant veido ją galima palikti net kelioms valandoms. Avene produkcija išties kokybiška, o kainos nėra itin aukštos. Kompanijos produktų rasite didesnėse Boots.com parduotuvėse. Avene Soothing Moisture Mask kaukė veidui, apie £11.

FORTUM & MASON

Jauki vieta kavai ar popiečio arbatai – Fortnum & Mason, įsikūręs St Pancras stotyje. Fortnum & Mason ženklas laikomas vienu iš Anglijos simbolių. Kalbama, kad iš jų parduotuvės produktai užsakomi į karališkąją virtuvę. Jei važiuojate svečiuotis pas draugus, gyvenančius kitoje šalyje, ir laukiančius kokių išskirtinai sofistikuotų angliškų lauktuvių, čia rasite medaus dailiuose moliniuose puodeliuose, skanios arbatos arba kavos  bei kitų gražių dovanų. www.fortnumandmason.com.

DRUGELIAI
Jei norite bent šiek tiek nuspalvinti žiemos dienas, pasiilgote vasaros, važiuokite į Šekspyro gimtinėje įsikūrusią „Drugelių fermą“. Nuostabioje atogrąžų aplinkoje lankytojų laukia neregėtas vaizdinys: tūkstančiai plasnojančių įvairiaspalvių sparnelių. Jau 27-tąsias gyvavimo metines švenčianti ,,Drugelių ferma‘‘ kviečia pusdienį praleisti neregėto grožio drugelių apsuptyje. Daugiau nei 1500 egzotiškų drugelių atgabentų iš 20 pasaulio valstybių gyvena laisvėje. Lankytojai turi galimybę stebėti ne tik drugelių mitybos ar kitus kasdienius įpročius, bet taip pat ir savo akimis išvysti kaip gimsta nauja gyvybė. Atskirai įrengtoje patalpoje sukurta galimybė stebėti visą drugelio evoliuciją: nuo kiaušinėlio atsiradimo iki drugelio išsiritimo iš kokono. Vienkartinio apsilankymo kaina svyruoja nuo £4 iki £6. Butterfly Farm, Swan's Nest Lane, Stratford-upon-Avon, Warwickshire, CV37 7LS, www.butterflyfarm.co.uk.

Raktažodžiai: MeniuJazzuCovent GardenKalėdosGrožisNamai

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai