Kovo 27, 2018
Londonietės žurnalas - karališkas numeris (pavasaris 2018)

Pavasarišką karališką Londonietės žurnalą jau galite užsisakyti į namus JK, Lietuvoje ir visame pasaulyje. JK siunčiame pirma klase, tad žurnalas jus pasieks išties greitai. Paprastai ir lengvai įsigyti galite čia:

 

Siuntimas

 

Šiame numeryje jūsų laukia interviu su naujuoju Lietuvos ambasadoriumi Londone Renatu Norkumi, JK lietuvių bendruomenės vadove Dalia Asanavičiūte, Lietuvą medicinos pasaulyje garsinančiu odontologu iš Libano Soheil Bechara.

Gegužės mėnesį visa JK švęs karališkas vestuves, tad šia proga Laura Strazdaitė pasivaikščiojo princesių takais - kur lankosi tikros princesės, bet galite užsukti ir jūs. Brigita Adomavičiūtė pasidomėjo, kur apsipirkinėja karalienė ir kokioje pilyje galima rasti lėlių namelį, kuriame netgi yra biblioteka su 700 knygų! Aistė Anusaitė - Daubaras viešėjo tikrų tikriausioje pilyje, kurią namais vadina garsi anglų aristokratė ledi Colin Campbell - šįkart pokalbis sukosi apie jos knygas. Aistė aprašė ir Karališkųjų žirgų lenktynių (Royal Ascot) aprangos kodo peripetijas.

Žurnale nuostabios lietuvių fotografų nuotraukos - Kristida Photography, Irenos Baker, Kęsto Balčiūno, Maria Devlin O'Reilly iliustracija. Puiki makiažo meistrė  Aušra Pelenytė - Rukšėnė pasakoja, kokios makiažo priemonės yra princesių rankinėse, o Bond Street gatvėje įsikūrusi plaukų stilistė Jūratė Tiškaitė - kaip pasidaryti Chelsea Blow Dry, kurį išgarsino Kate Middleton. Kelionėse po Karalystę - skaitykite apie pasaulio kraštą, kurį iš Londono galima pasiekti per kelias valandas. Jame įsikūręs vienas iš gražiausių pasaulio teatrų. Laikas sau ir kelionės - yra tikroji prabanga šiame hektiškame pasaulyje. Apie nuotykius Azijoje pasakoja vienui viena visą mėnesį po egzotiškus kraštus klajojusi Irena Domkienė. Rašytoja Gabija Grušaitė atsakė į filosofinius gyvenimo klausimus. Mažą princesę Laurą auginanti Vaida Filmanavičiūtė dalinasi mintimis apie tai, kaip multikultūrinėje Londono aplinkoje ji būtiniausiai Laurą moko ir lietuvių kalbos. Ką čia su tais princesiškumais - geriau pasiraitoti rankoves ir imtis veiklos: kaip pradėti verslą - skaitykite DH Accounts & Legal įkūrėjos Diana Hurta patarimus. Nepamiršome, kad #AtkurtaiLietuvai100: žurnale daugybė akimirkų kaip šimtmetį šventė JK lietuviai (ir ne tik). Ir aišku, žurnalo nebūtų be mūsų puikiųjų dizainerių Loreta Uzdraitė, Jurgita Jakavičiūtė ir Guoda Jurgutytė.

Labai tikimės, kad skaitydami rasite ne tik įkvėpimo, bet ir žinių. 

Daug gražių akimirkų ir karališkos ramybės jums linki Londonietė!

Raktažodžiai: ŽurnalasLondonietė

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai