Gruodžio 2, 2021
Kokia dovana pradžiugina kiekvieną mamą?
© Foto: Unsplash @alisaanton.

Laužote galvą ir niekaip nerandate geros dovanos idėjos mamai? Mamos gimtadienis, Motinos diena, Kalėdos ar kita šventė, kurios metu ketinate sveikinti mamą, ima kelti ne pačius mieliausius ir šilčiausius jausmus? Juk viena vertus, labai norisi pradžiuginti, nustebinti ir pamaloninti mamą, tačiau atrodo, kad šventės vis kartojasi, o mamai jau padovanojote viską ko tik reikėjo! Nenusiminkite, Jūs ne vieni, labai daug žmonių jaučia spaudimą ir nerimą, rinkdami dovaną savo arba sutuoktinio mamai. Todėl keletas patarimų padės Jums neprašauti pro šalį!

Kiekviena mama asmenybė, o tai raktas į puikią dovaną!

Moderniųjų technologijų amžiuje, tikrai yra iš ko rinktis. Nuo nišinių kvepalų, personalizuotų papuošalų ar populiariausių knygų iki kelionių, visokio biudžeto atvejams – visko rasite internete. Bet nutarti kuo gi labiausiai džiaugtųsi Jūsų mama visai kitoks reikalas.
Kad neprašautumėte ir dovana mamai būtų tikrai tinkama, rinkdamiesi dovaną savo mamai, pirmiausia atsižvelkite į jos pomėgius ir asmenybę. Tik nesakykite kad nepažįstate savo mamos! Jūsų mama jaunatviška ir nenustygstanti vietoje? Ji drąsiai eksperimentuoja ir mėgina naujoves? Tuomet jai greičiausiai tikrai patiks aktyvios pramogos ir naujos patirtys. O gal Jūsų mama tikra romantikė? Čia vakarienė restorane, jodinėjimas žirgu, pasiplaukiojimas jachta tiks labiau nei aktyvus laisvalaikis. Galiausiai žinote, kad dabar dalį jos laiko sunaudoja konkretus hobis? Paskatinkite ją nupirkdami su hobiu susijusių reikmenų, knygų ar kursus, kurie padėtų pakylėti jos meistriškumo lygį ir galbūt sutikti naujų žmonių, kurie turėtų bendrus interesus.

Jūsų laikas - geriausia dovana mamai

Visos mamos turi vieną ir tą pačią silpnybę – jas tiesiog užkeri jų vaiko dėmesys ir meilė. Taigi jei žinote, kad puikus naujas puodų rinkinys tikrai nebus įvertintas (nes puodų mamai jau tikrai gana), o hobis mamos gyvenime keičiasi greičiau nei ateina šventė, visada puiki idėja padovanoti truputį laiko kartu. Gal tai bus prabangi vakarienės restorane, neilga savaitgalio kelionė, judviejų fotosesija, ar spa savaitgalis kartu – greičiausiai mamai įsimins laikas, kurį praleisite kalbėdami ir būdami sykiu.

Mama, ko norėtum dovanų?

Visai neturite idėjų, kas patiktų Jūsų mamai? Nors visi mėgsta staigmenas, kartais geriausia mintis yra tiesiog pasiteirauti. Gal mama drąsiai pasakys ko nori ir gaus tikrai puikią dovaną! Sakote mama per drovi? Verta apklausti jos aplinkos žmones – nustebsite sužinoję kiek gerų dovanos idėjų mamai Jums pasiūlys jos geriausia draugė!

Raktažodžiai: DovanosIdėjos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai