Gruodžio 2, 2021
Veido ir kūno tobulinimas plastine chirurgija: svarbiausia patikti sau (nuotraukų galerija)
Rėmėjų turinys

Žmogaus emocijoms šiandien skiriamas didžiulis dėmesys. Socialiniuose tinkluose ir medijų portaluose viena po kitos pasirodo istorijos, kai didelio svorio pokyčiai,  visiškai pakeista mityba, fizinis aktyvumas - iš esmės pakeičia moterų ir vyrų gyvenimus. Kokią vietą šioje pokyčių kelionėje užima plastinė chirurgija kalbėjomės su plastikos chirurgu Vytautu Jankūnu, kuris gruodžio 10 - 11 d. Konsultuos Londone ir Peterbore. 

Užkritusių akių vokų, nosies ir krūtų operacijos - populiariausios

Grožis – ne vienintelė priežastis verčianti ryžtis plastinėms operacijoms. Dėl estetinių ar sveikatos sumetimų pakoreguotos kūno ar veido formos tiek moterims, tiek vyrams gali pakeisti gyvenimą, suteikia pasitikėjimo savimi, - tokią ryškėjančią tendenciją pastebi V. Jankūnas. 

“Jei anksčiau, prieš gerą dešimtmetį į mano kabinetą atėję pacientai kreipdavosi su prašymu pagrąžinti, padidinti, pamažinti, padailinti kūno linijas, tai šiai dienai pacientai išsako visai kitus motyvus, pagrindinis jų - noras džiaugtis ir pamilti save iš naujo”, - sako V. Jankūnas. 

Žmonės labai skirtingi. Vieni nuosaikiai priima  natūralius gamtos dėsnius, kai bėgant metams kinta veido ir kūno elastingumas, stangrumas - kitas, siekdamas harmonijos su savimi - atlieka korekcijas. 

“Net ir ganėtinai smulki, kitų plastinių operacijų atžvilgiu - viršutinių akių vokų plastika, žmogui suteikia didžiulį džiaugsmą. Nosies ar krūtų operacijos - taip pat. Estetinė plastinė chirurgija - individualus pasirinkimas. Ne kartą jau viešai esu sakęs, kad niekada nereikia eiti pas plastikos chirurgą, jei norima įtikti kažkam kitam. ” - sako V. Jankūnas

FOTO GALERIJA
Pacientei atlikta pilna nosies plastika. Po operacijos praėjo 24 mėn.

Pacientei atliktas krūtų didinimas 355ml ergonominiais Motiva implantais. Vaizdas fiksuotas 4 mėnesiai po operacijos. Iki 12 mėn. krūtinė dar formuosis, kol įgaus galutinę savo formą ir tūrį.

Pacientei atlikta viršutinių akių vokų plastika.Po operacijos praėjo 12 mėn. “Ir visgi noriu priminti, kad kiekvienas atvejis individualus: gijimo ir  randėjimo procesai labai priklauso nuo organizmo būsenos” - sako V. Jankūnas.

DAKTARO IR PACIENTO KONTAKTAS - SVARBIAUSIA 

Nusprendus kūno ir veido pokyčiams, kitas svarbus žingsinis - pasirinkti plastikos chirurgą, su kuriuo bendradarbiausite. 
 
Paciento ir daktaro kontaktas, profesinis pasitikėjimas, realybės ir lūkesčių adekvatus vertinimas - tai kas labai svarbu prieš kiekvieną plastinę operaciją.
“Lietuvoje yra daug puikių mano kolegų plastikos chirurgų. Kiekvienas žmogus, nusprendęs keistis, turi galimybę atrasti daktarą su kuriuo jau pirmosios konsultacijos metu atras ryšį, turintį didžiulės įtakos būsimam pokyčių procesui. Aš asmeniškai esu dėkingas visiems savo pacientams už pasitikėjimą.”, - sako V. Jankūnos

KONSULTACIJŲ VIETA IR LAIKAS 

•    Gruodžio 10 d.  nuo 11:00, Dental&Medical clinic, 21 Morris road, Poplar, London E14 6FF

•    Gruodžio 10 d. nuo 13:00 val.  beauty salon "Retro" 47 Burghley road, Peterborough, PE1 2QA

•     Gruodžio 11 d. nuo 11 val. Dental&Medical clinic, 21 Morris road, Poplar, London E14 6FF

Būtina išankstinė registracija: telefonu 07562555055 (administratorė Dovilė) arba užpildžius online formą: http://www.plastikoschirurgai.lt/medicininis-turizmas/

Raktažodžiai: Plastikos chirurgas

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai