Lapkričio 4, 2022
Indrės Stonkuvienės renginys moterims Anglijoje

Įsigyti bilietus galite čia: https://bit.ly/3zp04kB

Indrė Stonkuvienė atvyksta į Angliją ir kviečia į specialų vakarą, skirtą tik moterims.

Iniciatyvos „Mamų pasaulyje“ įkūrėja, „IS agency“ vadovė Indrė Stonkuvienė atvyksta į Angliją su nauja programa „Šokiai kam per trisdešimt (širdyje)“. Jau lapričio 25 dieną Londone, bei lapkričio 26 dieną Piterbore.

Netrūks juoko, istorijų iš gyvenimo be tabu, įkvepiančių pasakojimų, šokių ir dainų. 

Programa „Šokiai kam per trisdešimt (širdyje)“ skirta visoms moterims, mamoms, draugėms, kurios puikiai supranta, ką reiškia laužyti standartus. Indrė sako: „Savęs varžyti negalima, o visuomenės stereotipus paminti tiesiog būtina. Toks moteriškas susibūrimas ir geros energijos mainai privalomi kiek įmanoma dažniau. Iš patirties sakome, kad po tokių pasibuvimų, moterys grįžta pasikrovusios geros nuotaikos su kaupu, tad kitiems kartams vyrai patys perka bilietus savo mylimosioms“.

P.S. Yra posakis lenk medį, kol jaunas, o Indrė sako – kelk koją, kol keliasi, jeigu nesikelia, tam yra draugės, kad padėtų. Vakaro staigmena – atlikėjos Gabijos Lokytės pasirodymas! Muzikinė viešnia, kartu su Indre, rengia visiems žinomų hitų programą.

Pasak Indrės svarbiausia nesustoti vietoje. „Visada tikėjau tuo principu, kad reikia skatinti geros energijos mainus. Toks moteriškas susibūrimas, skatina laužyti standartus ir skirti laiko sau, savo draugėms. Ir, žinoma, pasijuokti iš visoms mums labai puikiai žinomų situacijų. Iš patirties galiu pasakyti, kad po tokių pasibuvimų moterys grįžta pasikrovusios geros nuotaikos su kaupu, tad kitiems kartams vyrai patys perka bilietus savo mylimosioms“, - mintimis dalijosi ji. Pasikeitęs renginio formatas I. Stonkuvienės nuomone, leidžia atsipalaiduoti, išsilaisvinti ir labai smagiai praleisti laiką su kitomis moterimis: „O ir nėra prieš ką gėdytis. Moterų renginiuose esame tik moterys, galime laisvai iš savęs pasijuokti“.

Bilietus į Indrės Stonkuvienės renginį Londone bei Piterbore galite įsigyti www.wackyevent.com svetainėje: https://bit.ly/3zp04kB

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai