Lapkričio 13, 2017
Svarbiausia pasiryžti. MIR odontologijos centro konsultacijos Skype ar Viber

Pasak Tarptautinio implantologijos centro MIR gydytojų, daugelį pacientų nuo gražių permainų atitolina nepagrįsta baimė ir išankstinės nuostatos. Vieni nerimauja dėl galimo ilgo ir sudėtingo gydymo, kiti - dėl išlaidų, o treti tiesiog drovisi susidariusios situacijos. Tačiau delsdami problemų neišsprendžiame, tik padidiname jas. Juolab kad šiandien rezultatu pacientas gali džiaugtis vos po vienos savaitės intensyvaus gydymo.

Konsultacijos Skype ar Viber

Kasmet vis daugiau pacientų į Vilniuje įsikūrusį MIR Tarptautinį implantologijos centrą atvyksta iš svečių šalių. Dauguma jų teigia, kad tokį sprendimą lemia ne žemesnė kaina, o siūlomų paslaugų kokybė.

Todėl užsienyje gyvenančius pacientus, kuriems reikalingas sudėtingesnis odontologinis gydymas, konsultuojame ir nuotoliniu būdu: bendraujant per Skype ar Viber programas. Kaip ir įprastosios, taip ir šios konsultacijos metu gydytojas drauge su pacientu aptaria esamas problemas, poreikius bei galimus skirtingus sprendimo būdus. Vienintelis skirtumas tik tas, kad prieš konsultaciją pacientui reikėtų pačiam pasirūpinti rentgeno nuotrauka, kuri būtina tikslaus gydymo plano sudarymui.

Gydymo programa „Pacientams iš užsienio“

Vos per 1 savaitę MIR gydytojų komanda gali pakeisti jūsų šypseną neatpažįstamai. Šios gydymo programos privalumus teigiamai įvertino jau daugiau nei 1000 pacientų, trumpam atvykusių į Lietuvą iš svečių šalių.

Ši programa skirta tiek lietuvaičiams gyvenantiems kitose šalyse, tiek užsieniečiams vertinantiems mūsų gydytojų patirtį ir žinias. Pagrindinis programos ,,Pacientams iš užsienio” privalumas – itin trumpas gydymo laikas, per kurį pasiekiamas nepriekaištingas rezultatas.

Apie MIR kliniką

MIR klinikoje dirba didelę patirtį turintys kompetentingi specialistai, kurių pagrindinis siekis – suteikti kokybiškas bei saugias gydymo paslaugas visais, net ir pačiais sudėtingiausiais, gydymo atvejais. Čia atliekamos implantacijos, protezavimo, estetinio plombavimo ir kitos procedūros. Jūsų patogumui greitai ir kokybiškai MIR centre atliekami visi odontologiniam gydymui reikalingi tyrimai: panoraminės, dentalinės rentgeno nuotraukos bei kompiuterinės tomografijos (3D). Tad pažangios šiuolaikinės odontologijos dėka klientai centrą palieka su gražia bei spindinčia šypsena.

Skype ar Viber registracijos formą galite rasti čia: http://www.mirklinika.lt/pacientams-is-uzsienio/

Arba užpildykite formą apačioje ir MIR odondologai su jumis susisieks:

Registruotis konsultacijai

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai