Gruodžio 17, 2016
Move! Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės – išjudins ir sugėdins
IRMANTAS JURGUTIS

Kartais taip reikia tos ekstra motyvacijos išsijudinti, pasivaikščioti ar pabėgioti. Motyvuojančiu draugu ir geru spyriu į užpakalį gali būti išmanieji laikrodžiai ir apyrankės (Fitness tracker). Įsivaizduokite, norite pažiūrėti, kiek dabar valandų, o ekrane šviečia žinutė: Move! Judėk!

Šiuo metu fitneso gadžetai kurie padeda sekti dienos aktyvumą labai populiarūs. Kai kurie iš jų turi daugiau ar mažiau funkcijų, bet visų jų pagrindinė paskirtis yra motyvuoti jus būti aktyvesniems, judėti daugiau ir dažniau, dalintis savo pasiekimais su draugais, kad galėtumėt konkuruoti dėl per dieną sudegintų kalorijų, nueito/nubėgto atstumo, paskaičiuotų žingsnių ar užkoptų laiptų. Visa ši technologija su sensoriais ir GPS imtuvais puikiai suderinta su mobiliomis programėlėmis ir kompiuterinėmis programomis ir online žemėlapiais, kurie parodys kur jūs buvote ir kaip jums sekėsi. Šių gadžetų šiuo metu yra tiek daug pasirinkti, kad tikrai rasite sau tinkamą ir pagal teikiamas funkcijas, dydį, spalvą, dizainą, gamintoją, suderinamumą su jūsų pasirinktu išmaniuoju telefonu ir, žinoma, kaina. Taigi, kad palengvinti galvos skausmą renkantis jums tinkamą ar bent jau nukreipti tinkama linkme Londonietė šiemet atrinko jums šiuos modelius:

Jawbone UP2


Labai prieinama kaina, puikus dizainas bei spalvų pasirinkimas, nekrenta smarkiai į akis. Baterija atlaiko beveik visą savaitę. Su šiuo aparatu pasiskaičiuosite žingsnius, kalorijas, jis stebi jūsų miego režimą ir kokybę. Suderinamas su Apple ir Android.

Garmin Forerunner 25


Brangesnis už Jawbone, bet turintis daugiau funkcijų bei panašesnis į kasdieninį laikrodį. Garmin turi labai gerą autoritetą GPS navigacijos prietaisų industrijoje. Forerunner turi irgi GPS imtuvą kurio pagalba galite gyvai sekti savo progresą bėgant/einant. Prijungtis su iOS ar Android prietaisais galima Bluetooth ryšiu. Laikrodis stilingas, irgi galima pasirinkti kelias spalvų gamas. Be fitneso funkcijų Forerunner 25 duoda jums priminimus ekrane apie gautas žinutes ar skambučius.

TomTom Multi Sport Cardio GPS


Tomtom kompanija taip pat labai garsi GPS navigacijų ir žemėlapių pramonės srityje. Tai negalėjome praleisti ir nepaminėti šio jų produkto. Funkcijos identiškos kaip ir Garmin Forerunner tik negausite priminimų dėl gautų žinučių ar skambučio. Bet tai rimtam sportininkui galbūt yra privalumas tokio pobūdžio laikrodyje, o ne trūkumas. Vėlgi čia skonio reikalas, bet dizainas gana patrauklus, sportiškas ir pasirinkimas įvairių atspalvių lengvai pakeičiamų apyrankių.

Fitbit Blaze


Blaze vėlgi turi visas funkcijas, kaip ir Garmin ir Tomtom, tik dar pridėtas širdies ritmo sensorius, padedantis dar tiksliau stebėti jūsų sporto režimus, krūvį bei sudegintas kalorijas. Taip pat lengvai keičiamos apyrankės duoda galimybę derinti spalvas pagal savo aprangą ar nuotaiką. O Fitbit Alta mums itin patinka paprastumu. Labai tinka stileivoms ir instagram'eriams.

Garmin Fenix 3


Šitas laikrodis skirtas daug ankstyvesniems asmenims ir turi altimetrą, barometrą, automatiškai kalibruojamą kompasą, jautrų GPS/GLONASS imtuvą. Šis gadžetas atlaikys didesnius išbandymus, krūvius, labiau pritaikytas ekstremalių sportų mėgėjams ar profesionalams.

Samsung Gear S3 Classic
Norėjosi pasiūlyti Samsung Gear S laikrodį, nes šiame pasaulyje šiuo metu yra du dideli būriai pasekėjų, kurie visada tarpusavyje turi pasiginčyti dėl savo pasirinktų “brand’ų” - Samsung prieš Apple:). Vėlgi gražus eksterjeras, begalė funkcijų. Turi ir sportiškesnę versija Frontier. Puikiai suderinamas su Android telefonais.

Apple Watch Nike+


Apple ir Nike dar kartą susibėgę krūvon “iškepė” šią populiaraus Apple Watch Sport versiją. Šis produktas atsparus vandeniui ir turi GPS imtuvą sumontuotą pačiame laikrodyje, kas leidžia sportuojant palikti iPhone namie ir tęsti bėgimą ar plaukimą ar panašiai negalvojant apie pašalinius trukdžius, kaip skambučiai ar žinutės. Kaip ir visi kiti Apple produktai šitas taip pat yra labai aukštos kokybės ir gana sunku šiuo metu rasti nusipirkti, dėl didžiulės paklausos.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai