Rugsėjo 16, 2016
Viena įdomiausių Europoje kvėpavimo terapijos mokytojų Dalia Beata Kasmauskaitė atvyksta į Londoną

Rugsėjo 22-25 d. į Londoną atvyksta viena įdomiausių Europoje kvėpavimo terapijos mokytojų Dalia Beata Kasmauskaitė.

Ar kada susimąstėte, kad vienaip kvėpuojame būdami liūdni ir visai kitaip - kai mums linksma? Pergyvendami labai stiprias emocijas - baimę, pyktį ir pan. - neretai patiriame būseną, kuomet emocijos “užgniaužia kvapą”. Visos mūsų patirtys “įsirašo” į kūną ir lieka čia net senai pamiršus išgyventas emocijas, formuoja mūsų elgesio, kvėpavimo įpročius, įtakoja kasdienius sprendimus ir savijautą.

Modernus pasaulis, nuolat greitėjantis gyvenimo tempas, stresai ir įtampos išvargina. Žmonės ima ieškoti greito atsipalaidavimo vartodami alkoholį, raminamuosius. Tačiau pastarieji suteikia tik laikiną palengvėjimą. Jų liekamosios pasekmės atneša dar didesnį fizinį, o vėliau ir mentalinį balastą. Viskas kaupiasi.  Nepadėdami savo fiziniam ir emociniam kūnui ilgainiui imame sirgti. Gyvenimas tampa nuolatiniu fiziniu skausmu bei emociniu diskomfortu.

Kvėpavimo terapija - gilaus atsipalaidavimo technika, kurios pagrindas - sąmoningas kvėpavimas  (kasdienoje kvėpuojame nesuvokdami pačio kvėpavimo proceso, t.y. nesąmoningai) . Kvėpavimo terapijos metu kvėpuojant tam tikru būdu pasiekiamas ypač gilus žmogaus atpalaidavimas.  Iš kūno bei psichikos pašalinamos giliai kūno raumenyse sukauptos emocijos, paleidžiamos negatyvios mintys, įsitikinimai, nuo kūdikystės, vaikystės kaupti negatyvūs traumuojantys patyrimai. Šios praktikos metu vyksta labai gilūs patyrimai.  Kvėpavimo terapija labai teigiamai veikia visus žmogaus lygmenis - kūną, psichiką, emocijas, psichologinį lygmenį, pergyvenamos gilios dvasinės patirtys. Sąmoningas kvėpavimas - tarsi tyras vanduo - užlieja žmogaus fizinį, emocinį ir energitinį kūnus, išvalo, atpalaiduoja ir gydo. Kartais viena kvėpavimo sesija padalina žmogaus gyvenimą į “prieš” ir “po”, atnešdama visiškai kitokį gyvenimo supratimą ir pajautimą.

Kiekvienoje srityje yra daug amatininkų, bet reta tikrų savo darbo meistrų, kurie ištobulina savo veiklą iki išskirtinumo. Pastarieji yra laisvi, žvelgia plačiau, giliau, savitai atskleidžia gyvenimo grožį bei išmintį. Tokio žmogaus draugijoje per keletą valandų galima išgyventi daugiau, nei per visą gyvenimą iki tol. Sąmoningo kvėpavimo valanda virsta piligrimine kelione į save, kupina meilės, dvasinės šviesos, atjautos ir tikrumo. 

Dalia Beata Kasmauskaitė – Všį "Kvėpavimo terapijos centras" įkūrėja ir vadovė, kvėpavimo terapijos mokytoja, nuo 2008-ųjų metų vedanti kvėpavimo terapijos seminarus Lietuvoje ir užsienyje. Ji pasižymi išskirtiniu unikaliu gebėjimu iš žmogaus kvėpavimo "nuskaityti" informaciją apie patį žmogų, įžvelgti jo giliausias būsenas. Dalios Beatos profesionalumas, didžiulė dvasios jėga ir ypatingo subtilumo gelmė pelnė tūkstančių seminarų dalyvių meilę ir pripažinimą. Kvėpavimo terapija yra vienareikšmiška Dalios Beatos gyvenimo misija. Individualios  kvėpavimo terapijos konsultacijos suaugusiems, vaikams, sąmoningo kvėpavimo seminarai Lietuvoje ir užsienyje, įsteigta Kvėpavimo terapijos mokykla, kurioje rengiami kvėpavimo terapijos specialistai, organizuojamos piligriminės kelionės į Indiją, Tibetą, nesavanaudiška dvasinių knygų leidyba, maldos ir mantrų popietės, vedinės kultūros bei filosofijos studijos ir žinių perdavimas seminarų metu, internetiniai seminarai, įvairios socialinės akcijos bei kelionės - toli gražu dar ne visos Dalios Beatos Kasmauskaitės veiklos.
Neišsemiama Dalios energija leidžia kurti įspūdingus renginius: siekdama nesavanaudiškai padėti žmonėms patirti kvėpavimo terapijos teikiamą naudą, Dalia Beata Kasmauskaitė trejus metus iš eilės Lietuvoje vedė projektą „Kvėpuok Lietuva“.  Projekto metu daugelyje Lietuvos miestų vyko kvėpavimo terapijos seminarai su įėjimu už auką. Juose kasmet dalyvaudavo iki 800 žmonių!  Dalyvių atsiliepimus galite rasti čia: http://www.breathethelife.com/lt/atsiliepimai.htm
Dalia Beata nuolat tobulina ir atnaujina seminarų bei sesijų vedimo techniką, kuria individualią kvėpavimo terapijos mokyklą. Žinios yra ne kaupiamos sau, o subtiliai transformuojamos su tikslu perduoti ir tarnauti kitiems. Dalios Beatos svarbiausias veiklos principas  - laisvė. Savo meistro patirtimi, pastebėjimais bei įžvalgomis ji pasidalino knygoje „Dalios Beatos užrašai“ (2013 m.).

Londone Dalia Beata Kasmauskaitė viešės rugsėjo 22-25 dienomis. Per keturias viešnagės dienas įvyks 6 kvėpavimo sesijos grupėms, ketvirtadienį ir penktadienį vyks individualios kvėpavimo sesijos iš anksto užsiregistravusiems. Dalia Beata lieka ištikima savo kvėpavimo terapijos misijai, todėl penktadienį vyks kvėpavimo terapijos sesija už auką, kad visi norintys galėtų susipažinti, patirti kvėpavimo stebuklą už jiems priimtiną finansinį atlygį.
Kadangi Dalia Beata turi ilgametę seminarų vedimo rusų kalba patirtį Maskvoje ir kituose Rusijos miestuose, rugsėjo 22 d., ketvirtadienio, vakare vyks kvėpavimo terapijos sesija rusų kalba, skirta rusakalbiams Londono gyventojams.

Dalios Beatos Kasmauskaitės kvėpavimo terapijos seminarų Londone tvarkaraštis:

Rugsėjo 22 d., ketvirtadienis,

09:00 - 17:00 val. - individualios sesijos
19:00 - 22:00 val.  - Užsiėmimas rusų kalba

Rugsėjo 23 d., penktadienis

09:00 - 17:00 val. - individualios sesijos
19:00 - 22:00 val. - Užsiėmimas už auką

Rugsėjo 24 d., šeštadienis,

11:00 - 14:00 - Užsiėmimas
14:00 - 15:00 - Pietų pertrauka
15:00 - 18:30 - Užsiėmimas

Rugsėjo 25 d., sekmadienis,
10:00 - 13:00 - Užsiėmimas
13:00 - 14:00 - Pietų pertrauka
14:00 - 17:30 - Užsiėmimas

Kiekvienas seminaras susideda iš trijų dalių: teorinio įvado, kvėpavimo sesijos (praktikos) ir aptarimo. Kvėpavimo sesija vyksta gulint. Reikia turėti kilimėlį, pagalvėlę ir užklotą. Kiekvienas seminaras turi individualią užsiėmimo temą.

Daugiau informacijos ir registracija -

el.p. [email protected]
Kontaktinis tel. Londone +44 7484 605416

www.breathethelife.com
www.kvepavimoterapija.lt
Seminarų dalyvių atsiliepimai http://www.breathethelife.com/lt/atsiliepimai.htm,
Video kanalas www.youtube.com/user/daliabeata

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai