Rugpjūčio 3, 2014
VIKTORIJA. Kompanijos Research In Motion mokesčių vadybininkė

RANKINĖJE

Visuomet nešiojuosi Moschino akinius nuo saulės, L'oreal 4D lash Architect blakstienų tušą, Dior 5 Couleurs 208 Navy Design šešėlius akims, Chanel Rouge Coco Shine 54 lūpų dažus, šukas,  Tic Tac mėtinius saldainius BlackBerry Torch telefoną, piniginę ir raktus.

LONDONE

Gražiausias vaizdas - nuo Waterloo Bridge. Progai pasitaikius būtinai sustoju pasigrožėti vaizdu: Parlamento rūmai, Big Ben, London Eye, St Paul's katedra, City  - viskas kaip ant delno ir bet kokiu dienos metu žavu. Labai mėgstu Karališkąjį Operos ir Baleto teatrą (Royal Opera House). Įspūdingiausias viešbutis - The Ritz. Kiekvieną kartą apsilankius apima jaudulys ir nepaprastas džiaugsmas ir laimė, nes čia praleidau ir savo sužadėtuvių savaitgalį. Viduje dekoracijos, skulptūros, gėlės, veidrodžiai, viskas spindi elegancija ir prabanga.

LIETUVOJE

Dievinu Nidą, bet ir visas pajūris nuostabus. Gimtajame Kaune mėgstu senamiesčio kavines ir barus. Beveik kiekvieną kartą su bičiuliais susirenkame Suflerio Budelėje (M.Daukšos g. 34).

LAISVALAIKIS

Dažniausiai laisvalaikį leidžiu su vyru. Mėgstam koncertus, jau matėme eilę žinomų atlikėjų - U2, Madonna, Bon Jovi, James Blunt, Lenny Kravitz, Pearl Jam, Kiss, Robbie Williams, Tina Turner, Guns ‘n Roses… Keliaujam po parodas ir teatrus Londone, mėgstame išeiti pavakarieniauti. Lankome lotynų šokių pamokas, o kai orai geri - žaidžiam golfą.

ATOSTOGOS

Įsimintiniausios - medaus mėnuo Atlantis viešbutyje, Bahamų salose. Ypatingai gražus paplūdimys, daug atrakcijų, nuo įvairiausių baseinų iki kazino, naktinių klubų ir restoranų. Viešbutyje yra tikriausiai didžiausi pasaulyje privatūs akvariumai, kuriuose plaukioja rykliai, karibų žuvelės ir kiti gyviai.

STILIUS

Daug laiko drabužių paieškoms neskiriu ir dažniausiai apsiperku savo miestelyje Reading'e. Mano darbinis stilius paprastas, bet elegantiškas ir stilingas, kiekvieną dieną aviu aukštakulnius. Vakarui renkuosi romantiškus aksesuarus ir akcentus, išryškinančias figūrą sukneles. Užeinu į įvairiausias parduotuves, paskutiniai pirkiniai buvo BIBA suknelė, Pied-a-Terre paltas ir kostiumėlis, Gerard Darrel kostiumas, GAP džinsai, Jones the Bootmaker aukštakulniai, Reiss batai iki kelių.

KVEPALAI

Chanel Chance Eau Tendre dienai, Chanel No5 vakarui. Kvepalus mėgstu keisti.

GROŽIS

Naudoju drėkinantį kremą Lancome Hydrazen Neurocalm ir paakių kremą Lancome Energy 3D Yeux. Gera priežiūra padeda kovoti su nuo streso darbe atsiradusiais spuogeliais.

UŽRAŠŲ KNYGELĖ

Ypatingas restoranas Sonning miestelyje The French Horn (thefrenchhorn.co.uk). Labai jaukus prieangis su židinyje kepančiomis antimis, pati aplinka senoviška, bet labai stilinga.

Norintiems nueiti į Royal Opera House, naudinga žinoti, kad bilietų kainos prasideda nuo £5 - £10 svarų, pigiau nei kino teatras. Kai buvau studentė, tai buvo labai vertinga žinoti, nes niekad nemaniau, kad tokie Londono spektakliai yra prieinami kiekvienam.

KNYGA

Dabar skaitau „The Leader Who Had No Title“, autorius Robin Sharma. Būtinai patarčiau paskaityti, rasite daug įdomių ir naudingų patarimų, kaip kuo daugiau pasiekti iš veiklos, iš gyvenimo ir kiekvienos dienos.

MUZIKOS GROTUVE

Madonna, Lady Gaga, Bon Jovi, Kylie Minogue, AC/DC, Michael Buble ir įvairiausi dabartiniai arba legendiniai hitai.

KINAS

The Holiday su Cameron Diaz ir Jude Law; Agatha Christie’s Poirot detektyvai su aktoriumi David Suchet.

CREDO

Viską, ką darai, daryk gerai.

SAVE LEPINU

Moterišku žurnalu namuose ant sofos su latte kava ir pyragėliu, ilgu dušu ar vonia su kvapniais losjonais, Paradise Martini kokteiliu.

PALINKĖJIMAS

Išnaudoti visas progas, kurias teikia gyvenimas Londone. Ir nedelsti, negalvoti, kad gal kitą kartą/vėliau – tinkamas momentas yra dabar.


Raktažodžiai: RankinukasStiliusGrožis

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta