Gegužės 15, 2018
Vietoje karūnos - Chelsea Blow Dry
Tekstas: PLAUKŲ STILISTĖ JŪRATĖ TIŠKAITĖ

Projektas: WEDDING CODE (weddingcode.co.uk)​
Plaukai : JŪRATĖ TIŠKAITĖ (yurate.co.uk)
Makiažas: JOLITA MICEVIČIŪTĖ (jolita.co.uk)
Foto: VITALIJ SIDOROVIČ​
Viešbutis: LANSBURY HERITAGE HOTEL​ (lansburyhotel.com)
Modelis: OLIVIJA PLEKAVIČIŪTĖ
Suknelės dizainerė : RUTH MILLIAM (ruthmilliam.com)
Gėlės: BLOOMING HAUS (bloominghaus.com)​

Plaukai, tai karūna, kurios niekuomet nenuimsi. Galima apsivilkti dailiausią suknelę, tačiau jei jūsų plaukai atrodys nualinti ir netvarkingai – puoškitės nesipuošusios. Ir atvirkščiai, jei jūsų plaukai banguos nepriekaištingai sušukuoti – net ir maišas atrodys tarsi paskutinio mados klyksmo apdaras. Išties, plaukai turi raganiškų kerų, jei prižiūrimi, puoselėjami, sveiki jie yra viena iš gražiausių moters puošmenų.

Kaip prižiūrėti plaukus dar pasakosiu ne kartą. Būtiniausius etapus jau žinote: nenualinkite jų cheminėmis priemonėmis, dažais, tiesintuvais, lakais. Palepinkite aliejais, kaukėmis, plaukite drungnu vandeniu, pakirpkite bent kas du mėnesius. Svarbiausia – netikėkite stebuklais. Jei gamta ir genai neapdovanojo jūsų vešliomis garbanomis, netikėkite, kad žmogaus išrasti produktai užaugins kasas. Žinoma, priemonės plaukams sustiprinti tikrai padeda. Bet stebuklų nedaro. Mano patarimas – išmokti vertinti ir puoselėti tai, ką turime ir nepersistengti su dirbtiniais priauginimais ar panašiai.

Junginėje Karalystėje yra viena moteris, kurios plaukų nori visos. Taip, tai Kembdridžo kunigaikštienė Kate Middleton. Artėjančių karališkų vestuvių proga šįkart papasakosiu kaip namuose pasidaryti jos išgarsintą Chelsea Blow Dry. Galbūt ir nepavyks visiškai taip kaip profesionaliame salone, bet viskas įmanoma. Atsiprašau trumpaplaukių, kad jums tai neaktualu – bet ką gali žinoti, plaukai juk auga, tad po metų kelių, jei nuspręsite juos atauginti, taip džiovinti plaukus galėsite ir jūs.

Taigi, keli svarbiausi žingsniai:

1. Išplaukite plaukus, šiek tiek nusausinus juos rankšluosčiu ant drėgnų plaukų naudokite priemones apsaugančias nuo karščio ir leiskite susigerti. Tuomet paskirstykite golfo kamuoliuko dydžio apimties suteikiančių putų (volumising) ir iššukuokite. Išdžiovinkite plaukus apie 80 proc. jie turi likti drėgni, bet ne šlapi.   

2. Džiovinkite plaukus galingu fenu, būtinai ant jo uždėjusios specialų antgalį. Plaukus pasidalinkite į atskiras plaukų sruogas, nedidesnes nei pasirinkto šepečio dydžio. Džiovinant svarbu nepurtyti feno, jį nukreipus tiesiai į šepetį džiovinti tempiant ir užsukant sruogą nuo šaknų iki galiukų, taip išvengsite pernelyg pasišiaušusių plaukų. Džiovinimui naudokite vidutinio dydžio apvalų šerių šepetį.   

3. Kiekvieną išdžiovintą atskirą plaukų sruogą, kol plaukai dar šilti nuo feno, susukite vidutiniais velcro plaukų suktukais ir sutvirtinkite segtukais. Sukdamos plaukus būtinai juos įtempkite, tai suteiks plaukams apimties.  

4. Įsitikinkite, jog visus plaukus sukate teisinga kryptimi. Geriausia jei sruogos nėra platesnės už suktuką. Susuktus plaukus galite papurkšti laku.   

5. Palikite atvėsti maždaug 15 minučių (labai svarbu atvėsinti). Nuimkite suktukus, pirštais pakedenkite garbanas į visas puses ir neiššukuokite. Plaukus palepinkite serumu, suteiksiančių jiems dar daugiau žvilgesio.   

Na štai, jūs jau ir pasiruošusi karališkiems vizitams.   

Daugiau mano patarimų nuo šiol rasite ne tik Londonietės tinklapyje, bet ir ​žurnale. O jei norėtumėte asmeninės konsultacijos –  siųskite e-laiškus [email protected], rašykite Facebook'e @yurate.london arba užsukite pas mane į pačioje Londono širdyje, Bond Street esančią kirpyklą. Telefonas pasiteiravimui: 07867962513. I: yurate.co.uk.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai