Rugpjūčio 3, 2014
LINA. Sporto studijos Egoist Body įkūrėja

NAMAI

Kaip ir Egoist Body studija - boho, warm & cozy.

LONDONE

Nėra nieko geriau už pikniką su draugais Regent’s parke. Žaluma ir giluma, truputi primena namus ir nors kažkiek pabėgi į gamtą. Ten švenčiau ir savo gimtadienį. 

LIETUVOJE

Labai mėgstu mūsų ežerus ir Nidą. Vilniuje visąlaik einam į kepyklėlę Pilies gatvėje lietinių, o Kaune - į Suflerio Būdelę (M.Daukšos g. 34).

BARAS/RESTORANAS

Blue’s Kitchen Camden (111 - 113 Camden High Street, Londonas NW1 7JN) – visada ten šokam. Lantana (13-14 Charlotte Place, Fitzrovia, W1T 1SN)– rytais kavytės ir vėlyvų pusryčių (angl. sunday brunch). Roka (www.rokarestaurant.com) – mūsų ir mamos mėgstamiausias ir visai šalia Egoist Body studijos. Taip pat mėgstam Vita Organic, Soho Square pietums (74 Wardour Street, W1F 0TE).

ĮSIMINTINIAUSIOS ATOSTOGOS

Mauricijus - mėgstamiausias tolimas kampelis.

STILIUS

Drabužius perku visur, mėgstu 'butikus' aplink Spitalfield Market ir vintažines parduotuves Notting Hill'e.

GROŽIS

Mėgstu natūralumą. Geriu daug vandens, stengiuosi per vėlai neiti miegoti ir niekad nerūkiau. Labai mėgstu Neals Yard kremus ir Make up Forever pūdrą.

UŽRAŠŲ KNYGELĖJE

Dažniausiai viską fotografuoju, jei noriu įsiminti, bet mano mėgstamiausias adresas - Victoria & Albert muziejus. Buvau gal 100 kartų. Taip pat Primrose Hill'e - Engineer Pub (65 Gloucester Avenue, NW1 8JH), Notting Hill'e – Cow (www.thecowlondon.co.uk). Dar adresų knygelėje - Royal Oakbaras (73 Columbia Road, Londonas E2 7RG). Šeštadieniais labai mėgstu Broadway Market (www.broadwaymarket.co.uk) ir Crepes kioskelį Hampstead'e (www.hampsteadcreperie.com).

KNYGA

„Unbearable Lightness of Being“. Autorius - Milan Kundera. Daug kam šią knygą padovanojau. Dabar tik ką perskaičiau pjesę „Heda Gabler“, kurią gavau dovanų iš Dariaus Luko Piraičio. 

MUZIKA

Labai patinka Angus & Julia Stone, Nouvelle Vague, Bebel Gilberto. 

KINAS

„The Apartment“. Senas, 1960-ųjų filmas, kurį mačiau Somerset House Open Air kine (filmai rodomi lauke, po atviru dangumi). Visiems rekomenduočiau vasarą ten apsilankyti.

Lina Petraitytė. Makiažas: Bride & Roses. Foto: www.alvaidasphotography.com. Lina Petraitytė. Makiažas: Bride & Roses. Foto: www.alvaidasphotography.com.

KVEPALAI

Mėgstamiausi - Chloe kvepaliukai. Senai nekeičiu.

CREDO

Džiaugtis smulkmenomis.

PALINKĖJIMAS

„Skirkit daugiau laiko sau ir planuokit gyvenimą aplink tai, ką mylit“.

Raktažodžiai: RankinukasStiliusGrožisEgoist Body

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai