Rugpjūčio 3, 2014
Karina. Telekomunikacijų ir informacinių technologijų projektų vadovė

RANKINĖJE

Visuomet nešiojuosi Estee Lauder Double Wear kompaktinę pudrą, Dior Addict Lip Maximiser blizgesį lūpoms, Elizabeth Arden rankų kremą, Dior Addict2 kvepalus, BlackBerry telefoną ir užrašų knygutę.

ĮSIMINTINIAUSIOS ATOSTOGOS

Mūsų medaus mėnuo Meksikoje. Super klimatas, vaizdai. Tikras rojus žemėje.

STILIUS

Kaip ir dauguma panelių labai mėgstu shopping'us. Daug reikšmės garsių kompanijų vardams neteikiu, tiesiog perku tai, kas man gražu ir patinka arba derinu, pavyzdžiui, brangesnius džinsus su pigesniu diržu. Juk nebūtina drabužiams išleisti tūkstančių. Kartais pasilepinam ir užsukam į Harrods, bet šiuo metu mūsų investicija yra nuosavas būstas, taigi dauguma lėšų keliauja į šį biudžetą.

KVEPALAI

Dior addict2, Chanel Coco Mademoiselle.

GROŽIS

Mano oda riebi, taigi tenka daug rūpintis, ypatingai vasaros metu. Kremus ir kaukes naudoju labai įvairių firmų – Dr. Hauschka, Dermalogica, O.D.A.

UŽRAŠŲ KNYGUTĖJE

Kosmetologė parekomendavo blakstienas tankinantį gelį, kuris atgaivina, skatina augimą. Labai geras dalykas, rezultatai tikrai matosi, vadinasi Talika Lipocils Eyelash.

RESTORANAS LONDONE

Nedidelis, jaukus kampelis Oxford Circus – Ponti’s (5-7 John Princes Street, W1G 0JN). Labai miela, jauki aplinka, šviežūs produktai, pjaustomi šviežūs kumpiai, didžiulės alyvuogės (viskas atrodo tarytum būtumei Italijos kaime). Su vyru čia lankomės dažniausiai šeštadienio popietę.

KNYGA

Peter Lauster, Meilės formulė.

MUZIKOS GROTUVE

Labai įvairi muzika nuo Michael Buble iki Rihanna.

foto: Edvardas Poška; makiažas: Elena Dobilaitė.
foto: Edvardas Poška; makiažas: Elena Dobilaitė.

KINO FILMAS

Hors De Prix (Man Per Brangu), Autumn in New York (su Richard Gere ir Winona Ryder).

SAVE LEPINU

Geru miegu. O šiaip labiau mane lepina vyras: staigmenomis, dovanėlėmis, kelionėmis ir savo begaline meile - daugiau nieko nereikia.

CREDO

Neleisk, kad neįveikiamos užduotys trukdytų atlikti įveikiamas.

PALINKĖJIMAS

Tiesiog nenuleisti rankų ir visada pagalvoti, jei turime rankas ir kojas, esame sveiki ir mylimi visą kitą gyvenime galime pasiekti. Juk nuo to, kad verksime kiekvieną dieną lengviau nebus, o plius - tai kenkia grožiui ir sveikatai.


Raktažodžiai: RankinukasStiliusGrožis

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta