Gruodžio 5, 2014
Jauninati kaukė iš kakavos (foto)
Kristina Stamp, balticskincare.wordpress.com
Ir šiluma nuo darganos, ir desertas, ir puiki grožio priemonė - kakava. © Autorės nuotr.

Tokiomis dienomis, kai už lango dargana, pats laikas mėgautis kakavine kauke. Juk kakava savyje slepia daugiau antioksidantų negu žalioji arbata. Tiesa, tikra, geros kokybės kakava, o ne kakavinio gėrimo milteliai, supakuoti mažuose maišelius.

Spintelėje radau mėgstamiausios kakavos ir nieko nelaukusi užkaičiau migdolų pieną. Lašelis medaus, ir garuojantis kakavos kvapas jau po kelių minučių maloniai kutena nosį. Taip maloniai galima praleisti lietingą rudens vakarą su kakavos puodeliu ir kartu palepinti odą šokoladine kauke.

Kakavinei kaukei pasigamiti reikia vos kelių produktų, pieno ir kakavos. Pieną galima pakeisti grietinėle, ji ypač tiks sausai odai. Pienas puikiai minkština odą, o jei dar įdėsite medaus, suteiksite kaukei ir drėkinančių savybių. Reguliariai naudojant kakavos kaukę, oda spindės sveikata.

Kakavoje esančios riebalų rūgštys užtikrins sveiką jūsų odos būklę, pamaitins, paminkštins ir sušvelnins viršutinį jos sluoksnį. Kakavoje esantys antioksidantai padės kovoti su didžiausiais odos priešais – laisvaisiais radikalais, kurie yra atsakingi už spartesnį odos senėjimo procesą.

Kakavos kaukės paruošimas.

Sumaišykit porą šaukštelių kakavos su 3 šaukšteliais pieno (arba grietinėlės) ir kantriai maišykite kol susidarys vientisa šokoladinė masė.

Įdėkite šaukštelį medaus. Jei kaukė išėjo labai tiršta, įpilkite daugiau pieno (grietinėlės), bet nepasidarykite masės pernelyg skystos.

Kaukę tepkite ant švarios odos ir palaikykit apie 15-20 minučių. Tokiais momentais labai svarbu atsipalaiduoti, atpalaiduoti veido raumenis, pagulėti. Paskaitykite žurnalą, pasiklausykit ramios muzikos, pamedituokite.

Kaukę nuplaukite šiltu vandeniu, pasitepkite mėgstamiausiu kremu arba lašeliu aliejaus.

Į jau paruoštą kaukę  galite įmaišyti džiovintų rožių lapelių, smulkaus cukraus ar susumulkintų avižinių dribsnių – taip pasigaminsite ir veido šveitiklį.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai