Balandžio 30, 2014
GYTĖ. Lituanistinės ir menų mokyklos Moksliukas vadovė

RANKINĖJE

Mano rankinuke visuomet rastumėte tris daiktus: Samsung Galaxy S2 telefoną, knygą ir obuolį. Dar - Clarins Baume Couleur lūpų blizgesį (Nr. 11), L`Occitane rankų kremą bei kartais aukštakulnius batelius, kurių prireikia atrankose.

 

LONDONE

Mėgstamiausia vieta iš tiesų yra ne Londone, o už jo. Tai Hever pilis Kent`e. Karaliaus Henry VIII antrosios žmonos Anne Boleyn vaikystės namai. Nuostabiai jauki pilis bei sodai aplink ją, ežeras, kur galima pasiirstyti valtelėmis, fontanai, trykštantys iš žemės - vaikų mėgiamiausia vieta karštą vasaros dieną, rožynai ir pasakiškai sutvarkyta aplinka.

 

Gytės credo: Eik savo keliu, o žmonės tegul kalba, ką nori. Gytės credo: Eik savo keliu, o žmonės tegul kalba, ką nori.
 

LIETUVOJE

Nida, jos kopos ir vinguriuojantis takelis link jūros.


LAISVALAIKIS

Laisvalaikiu su šeima bėgame iš Londono. Labai myliu Kent grafystę, kurioje ir gyvename - jos pilis, parkus, dviračių takus. Važiuojame su draugų šeimom ten, kur ir suaugusiems yra kur akis paganyti ir vaikams palakstyti. Patinka Dover uolos, Leeds ir Hever pilys, Groombridge Place Gardens ir Enchanted miškas,Go Ape šalia Leeds pilies, zoologijos sodai po atviru dangumi. Šioje nuorodoje surandu, ką dar įdomaus galima pamatyti Kente: www.kentattractions.co.uk.

 

ATOSTOGOS

Įsimintiniausios - slidinėjimo atostogos Italijoje. Verkiau ir verkiau ant kalnų. Užkilus juk reikia nusileisti, niekur nedingsi, o baisu, nes slidės neklauso. Trečią dieną pasiklydau miške, vakaras, tamsu, žemėlapio neturiu, čiuožiu vėžlio greičiu, tuoj keltuvai sustos, galvoju, nejaugi tai atostogos? Bet koks neapsakomas jausmas vėliau užplūsta, kai jau greičiau nusileidi nuo vakar taip baisiai atrodžiusio kalno. Buvo daug emocijų tais pirmaisiais mokymosi slidinėti metais. Atostogų pabaigoje, draugų kompanija mus, „arbatinukus“, įšventino į slidininkų gretas, net namų gamybos pažymėjimus gavom. Smagi draugų kompanija kalnuose – būtina.

 

STILIUS

Vertinu medžiagos kokybę (visuomet pasižiūriu į etiketę, kokia audinio sudėtis), todėl mieliau renkuosi mažiau drabužių, bet kokybiškesnius, brangesnius, nei daugiau, bet prastos kokybės. Rūbas turi man tarnauti. Patogumas irgi vienas iš svarbiausių kriterijų. Nemėgstu nenešiojamų drabužių, batų: jei per metus nei vieno karto neužsivilkau, žinau, kad taip ir liks gulėti. Mėgstu nešioti, sunešioti ir eiti pirkti naujo daikto. Niekuomet aklai neseku mada, derinu rūbą visų pirma prie savęs, savo figūros ir stiliaus. Patinka Hobbs (paltai), Banana Republic (kostiumėliai), Timberland (striukės), Karen Millen (suknelės, kelnės), Laura Ashley (suknelės, megztiniai), Bench (džinsai), Marks&Spencer, La Senza, Calvin Klein (apatinis trikotažas, pėdkelnės), TK Maxx ieškau rankinės, Shoon, Shuch (batų parduotuvės), vaikams - Zara.

 

KVEPALAI

Man kvepalus reikia prisijaukinti, jie turi tapti mano antra oda, juos būtinai renkuosi pati, todėl draugų ir vyro prašau nedovanoti. Ilgai gyvenau su Dior Midnight Poison. Dabar mano nauja oda – Le Labo Rose 31.

 

GROŽIS

Mano veido oda jautri, vietomis gali parausti, pleiskanoti. Išbandžiusi krūvą kremukų atradau Kiehl`s kosmetiką jautriai odai. Dabar naudoju Kiehl`s Centella Recovery Skin-Salve kremą.

Kūnui labai patinka aromaterapija, įvairių aliejų pagrindu pagaminti kremai: Barefoot SOS Face & Body Rescue Cream, Neal's Yard Remedies Frankincense Toning Body Cream, L'Occitane Shea Butter Ultra Rich Body Cream.  Į grožio salonus nevaikštau, neturiu tam laiko. Namuose veidą palepinu kaukėmis. Kol vaikštau su kauke, tiek darbų namie nuveikiu, gaunasi beveik du viename. Šiuo metu naudoju Occo kompanijos kaukę. Šampūną naudoju natūralų, be parabenų, esu labai patenkinta (prausiu juo ir vaikų galveles) - Barefoot Botanicals SOS Intensive Care Dry Scalp Shampoo. Mėgstu plaukų aliejus (pvz. Ancient Formulae Almond Lite Herbal Asian Hair Oil).

 

VIRTUVĖ

Mano mėgstamiausias maistas - įvairiausių rūšių salotos su tunu ir alyvuogių aliejumi. Patinka greitai pagaminamos, lengvos, kaip aš vadinu - žolių maistas. Receptas: špinatų lapai, rocket salotos (labai jas mėgstu, nors jos turi šiek tiek kartoką prieskonį), maži pomidorai perpjauti pusiau (daug), alyvuogių aliejus (perku tik Farchioni Il Casolare Olive Oil Extra Virgin), tunas, avokadas, šiek tiek mėlyno svogūno, pakepinta bagete su trupučiu sviesto. Skanaus.

 

KNYGA

Mėgstu istorinius romanus, ypač susijusius su D. Britanija – tuomet šios šalies pilys atgyja, istorija tampa ne vadovėline, bet artima ir įdomi. Imi suprasti, kuo anuo laikmečiu žmonės kvėpavo, kas jiems rūpėjo, kuo skyrėsi jų mastymas nuo dabartinio. Dalius juokiasi, kad ne tame amžiuje gimiau.

Ką tik baigiau skaityti Philippa Gregory naujausią romaną „The Lady of the Rivers“.

 

MUZIKOS GROTUVE

Visiška makalynė - nuo Andrea Bocelli, Yiruma „A River Flows In You“ iki šokių muzikos.

 

KINO FILMAS

Po kelis kartus galėčiau žiūrėti „Meet The Parents“ trilogiją ir „Amelie“.

 

CREDO

Eik savo keliu, o žmonės tegul kalba, ką nori.

 

SAVE LEPINU

Geriausiai pailsiu būdama viena. Tad lepinuosi tyla, puodeliu cappuccino ir gera knyga.

 

PALINKĖJIMAS

Tikėjimo žmonių gerumu, savų svajonių realumu, tuo, kas brangu ir artima. Linkiu tiesiog būti savimi, nesvarbu, kurioje šalyje gyventumei.


Interviu su Gyte skaitykite čia >>>>>>>>>>>>> 


Raktažodžiai: RankinukasStiliusGrožisMoksliukasKnygynasKnygnešys

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta