Rugpjūčio 3, 2014
ELADA. Menas būti laimingam autorė

RANKINĖJE

Bourjois Effet 3D Lipgloss bespalvis. Ir koks nors skaitalas, dažniausiai knyga. Piniginė, telefonas.

LIETUVOJE

Visuomet smagu aplankyti Neringą.  Atostogaujame Juodkranteje. Taip pat Trakuose, prie Margio ežero.

LAISVALAIKIS

Laisvalaikiu mėgstu bendrauti su draugais, norisi ištrūkti į gamtą, pasivaikščioti miške, organizuojame piknikėlius, važiuojame iš Londono į Surrey kaimus. Su visa šeima mėgstame apsilankyti Headley park sodyboje ir pasmaguriauti bulviniais blynais.

SPORTAS

Užsiiminėju joga 7 metus. Išbandžiau įvairiausius tipus, taip pat Bikram. Ne vienerius metus žaidžiu tenisą. Esu aistringa Teniso turnyrų stebėtoja.

NAMAI

Mano namai jaukūs, gražūs, pilni vaikų ir draugų klegesio. Ramioje gatvelėje netoli parko.

STILIUS

Drabužius perku pačiose įvairiausiose parduotuvėse arba internetu. Mėgstu paprastus, kuklius, pastelinių spalvų rūbus. 

AROMATAS

Dažniausiai kvėpinuosi eteriniais aliejais, mėgstu citrusinius kvapus. Išskirtinei progai renkuosi Jo Malone Pomegranate Noir kūno kremą, jis nuostabiai kvepia.

GROŽIS

Mano oda yra labai sausa, todėl naudoju tik ekologiškus, organiškus kremus. Veido odai naudoju graikišką produkciją, kurią galima įsigyti ir Jungtinėje Karalystėje, Korres. Kūnui gaminu savo pačios kremus, nes jie turi būti ypač riebūs. Rekomenduoju Akoma skincare. Iš čia perku natūralius, šaltu būdu spaustus sviestus, ir iš jų gaminu kremą pagal savo pageidavimus.

NAUDINGAS PATARIMAS

Dantis kartą per mėnesį balinu braškių ir sodos mišiniu. Tai pats natūraliausias būdas atgaivinti dantų spalvą. Sutrinkite kelias vidutinio dydžio braškes ir įberkite pusė šaukštelio valgomosios sodos. Su dantų šepetėliu užtepkite masę ant dantų švelniai masažuodami ir palikite 5 minutėms. Po procedūros išvalykite dantis savo įprastine pasta. Šypsokitės į valias.

KNYGA

Ant mano miegamojo stalelio dažniausiai būna kelios knygos. Priklausomai nuo nuotaikos ir pavargimo laipsnio renkuosi ir knygą. Šiuo metu skaitau Andre Agassi „Autobiografija“, „Power vs. Force“ parašytą Dr. David Hawkins ir Caroline Myss „Sacred Contracts“. Visiems rekomenduoju paskaityti „Menas buti laimingam“.

MUZIKOS GROTUVĖ

Muzikos grotuvėje dažniausiai yra įvairiausių kūrinių rinkiniai, kuriuos pati pasidarau. Gali būti radio hitai, ypač kai vežu vaikus į mokyklą, tačiau mano mėgstamiausios yra relaksacinės, ambient muzikos kompiliacijos: Hotel Costes, Silk Lounge ir panašiai.

KINO FILMAS

Rekomenduoju filmą „The shift“ tiems, kurie ieško atsakymų, kurie nori įkvėpimo, tikėjimo, vilties.

RESTORANAS

Vienas iš mėgstamiausių yra Busaba Eathai (www.busaba.com). Labai mėgstu Thai maistą.

CREDO

Laikykis atokiau nuo žmonių, kurie niekina tavo tikslus ir svajones. Tik menkystos taip elgiasi, o didieji – padeda tau patikėti, kad tu irgi gali būti didis.

SAVE LEPINU

Lepinu save nedažnai, bet jeigu taip atsitinka, tada perku gėles, svajoju, miegu, būnu gamtoje, darausi masažą ir skaitau tokias kygas, kurios mane išplėšia iš įprastos kasdienybės ribų.

PALINKĖJIMAS

Linkiu galutinai nepasiduoti nesustabdomam Londono pamišimui ir surasti ramių, gražių akimirkų, kad galėtumėte pasidžiaugti gyvenimu. O visiems tiems, kurie gyvena kitur, sakau, visai nesvarbu kur mes gyvename, mums visiems šviečia ta pati saulė!


Raktažodžiai: EladaLaimėKnygaRankinukasGrožisStilius

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai