Gegužės 21, 2013
Lietuvos dizainerių gaminiai - įžymiojoje King’s Road gatvėje
Dizainerės Sigitos Janelionytės (Jan Si) kolekcijos kūrinys.

Viena įžymiausių Londono gatvių - King’s Road – savo originaliais butikais garsėja jau nuo 1960-ųjų metų. Čia savo parduotuves buvo įkūrę tokie madoje gerai žinomi dizaineriai kaip Mary Quant bei Vivien Westwood. Vienoje šios gatvės parduotuvių gegužės 23 – birželio 5 d. bus galima įsigyti Baltijos šalių, tarp jų ir Lietuvos, dizainerių kūrinių.

Išskirtinė galimybė Londone pristatyti 15 Baltijos regiono dizainerių drabužius, avalynę ir aksesuarus iš pavasario / vasaros 2013 kolekcijų jau antrą kartą suteikta lietuvių kompanijai „Kristina Goes West“. Prieš porą metų interneto erdvėje įsikūręs ir Londono mados savaitėje jau spėjęs sužibėti butikas buvo atrinktas iš daugiau nei 800 pretendentų. Pirmoji parduotuvė buvo atsidariusi Londono Victoria rajone prieš kelias savaites ir susilaukė didelio pirkėjų susidomėjimo.

„Šias dvi savaites pirkėjai galės susipažinti, įsigyti bei užsisakyti specialiai šiam renginiui atrinktus dizainerių darbus, tarp jų ir rankines iš pirmosios „Kristina Goes West“ rankinių linijos. Pažymėti šį svarbų įvykį Baltijos šalių mados istorijoje, kai dizainerių darbai pristatomi gan įnoringiems Londono pirkėjams, apsilankiusiems  parduotuvėje suteiksime 10% nuolaidą visoms siūlomoms prekėms. Čia taip pat galėsite daugiau sužinoti apie „Kristina Goes West“ veiklą bei su mumis bendradarbiaujančius dizainerius”, - naujiena dalinosi „Kristina Goes West“ savininkė Kristina Armonaitė.

Sudalyvauti jungtinėje pop-up parduotuvėje „Kristina Goes West“ buvo suteikta Didžiojoje Britanijoje veikiančių organizacijų „Pop-Up Britain“ ir „Start-Up Britain“ sprendimu. Šios dvi organizacijos dirba išskirtinai su  smulkiuoju, Didžiojoje Britanijoje veikiančiu verslu, suteikdamos galimybes pristatyti prekes pirkėjams specialiai įrengtose pop-up parduotuvėse.

Šalia „Kristina Goes West“ dizainerių darbų King’s Road pop-up parduotuvėje taip pat bus galima įsigyti darbų iš dar devynių, kartu dalyvaujančių dizainerių ir smulkiųjų įmonių.

Kristina Goes West pop up parduotuvė
- Gegužės 23 – birželio 5 d.
- Darbo laikas: I-VII – 9:00 – 19:00 val.
- Adresas: POP UP KING’s ROAD, 387 King’s Road, Chelsea, Londonas SW10 0LR
- Dizaineriai, kurių darbus bus galima įsigyti: Aistė Nesterovaitė, Asta Masiulytė, Buduart (Latvija), DAILI, Freak Factory, Jan Si, Jewellery by Justina, MIMI.C, One Wolf (Latvija), Sonata Bylaitė, Viviela, INDRA KARP, Simona Kaunaitė, Katlin Kaljuvee (Estija) ir 3 Wind Knots (Latvija)
- Internetinis puslapis:
www.kristinagoeswest.com

Raktažodžiai: StiliusmadaKristina Goes WestKing's Road

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai