Liepos 4, 2011
Lietuvės kurtomis suknelėmis puošiasi ir Anglijos įžymybės (foto)
LONDONIETĖ, 7
© Z-Mode
Wilmslow miestelyje gyvenanti dizainerė Viktorija Zigmantė Rangayah (30m.) Anglijos madų pasaulyje pasirodė vos prieš sezoną, bet jau sulaukė sėkmės ir pripažinimo. Lietuvės mados linijos Z-Mode Pavasario/Vasaros 2011 kolekcija puikavosi ant Londono Mados Savaitės podiumo. Viktorijos kurtomis suknelėmis pasipuošė ir garsios moterys: amerikiečių modelis ir verslininkė Caprice Bourret,  populiarios britų TV laidos Strictly Come Dancing šokėja Camilla Dallerup, buvusi Mis Anglija Rachel Christie, ispanė gražuolė Elen Rivas, lietuvė Agnė Motiejūnaitė. Neseniai pristatyta ir Z-Mode Rudens/Žiemos 2011 kolekcija. 
 
Naujausius Viktorijos kūrinius įkvėpė Nabana no Sato parke, Japonijoje vykstantis šviesos šou. Kiekvieną žiemą didžiulė teritorija papuošiama 4,5 milijonais šviesos diodais (LED). Mirguliuojantys ir besimaišantys tarpusavyje jie sudaro net 64 milijardus atspalvių. „Kartą žiūrėjau draugės fotografijas Facebook'e iš kelionės po Japoniją. Išvydusi milijonais lempelių apšviestą milžinišką parką netekau žado. Vaizdas tikrai įspūdingas. Norėčiau kada nors ir savo akimis išvysti šį reginį“, - pasakoja Viktorija. 
Nabana no Sato šviesos šou.
 
Ryškiai mėlynas, raudonas, juodas sukneles lietuvė papuošė pastelinių spalvų detalėmis. Kolekcija įdomi ir tuo, kad ji kurta iš perdirbtų medžiagų. „Bendradarbiauju su kompanija 'Tabio', kurie man tiekia atliekamas kojines. Taip pat organizavau akciją Wilmslow, kurios metu moterys sunešė nereikalingas pėdkelnes. Jos buvo visos kruopščiai perdirbtos, dažytos rankomis ir virto į sukneles. Stengiuosi, kad mano kurti drabužiai būtų ne tik gražūs, bet ir ekologiški“, - teigia dizainerė. 
 
Apie £350 kainuojančius Z-Mode drabužius galima užsisakyti http://www.youngbritishdesigners.com/, http://globalfashionbrands.com/search.php?type=product&q=z-mode&submit.x=32&submit.y=14&submit=submit ir http://www.zmode.co.uk/ tinklapiuose. 

“Kuriu savimi pasitikinčiai moteriai, nebijančiai išreikšti moteriškumo, - sako Viktorija. - Dauguma mano suknelių skirtos vakarui ar svarbesniems, iškilmingiems renginiams”. 
Viktorija pristato Pavasario/Vasaros 2011 Z-Mode kolekciją Londono Mados Savaitėje.
 
“Galima sukurti gražiausius meno kūrinius, bet kas iš to, jei jie bus nevartojami, - įsitikinusi dizainerė. - Aš noriu, kad mano kurti drabužiai moteris puoštų, galvoju, ar aš pati norėčiau vilkėti suknelę iš savo kolekcijos, kam ji patiktų ir tiktų. Gal tai ir lėmė pripažinimą”. 
Dizainerė su šeima: vyru Eugene, dukrele Andželika ir sūneliu Aleksandru.
 

Z-Mode Rudens/Žiemos 2011 kolekcija: 
  

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta