Rugsėjo 14, 2011
Jurgita Stakauskaitė įsikūrė Anglijoje
LONDONIETĖ, 1
Jurgita Stakauskaitė © Andrey Motorichev
Garsiausia Lietuvos apatinio trikotažo dizainerė Jurgita Stakauskaitė (32m.) prieš kelis mėnesius emigravo iš Lietuvos į Angliją. „Esu be proto laiminga. Gyvenu nuostabioje vietoje, Šekspyro gimtinėje,  Stratford-upon-Avon miestelyje“, - interviu žurnalui „Londonietė“ atskleidė ji.

Pasak dizainerės, Anglijoje ji įsikūrė visam laikui. „Sulaukiau pasiūlymo padirbėti, o pasinaudoti galimybėmis juk reikia. Važiavau ir galvojau, na kas gali gali būti blogai? Anglų kalbą geriau išmoksiu, vairuoti kita kelio puse, sutiksiu naujų žmonių... Pliusų sudėliojau daugiau. Visur stengiuosi įžvelgti gerus dalykus“, - teigia moteris. 

Jurgita pripažįsta, kad kol kas svečioje šalyje jai labiausiai trūksta Lietuvoje likusių draugų. „Pirmomis dienomis Anglijoje net nebuvo su kuo pakalbėti. Galvojau ne, čia ne gyvenimas. O dar mano nauji namai yra mažame miestelyje, ten vien tik anglai. Jie labai uždari, nelengvai įsileidžia į savo ratą, nėra taip paprasta. Jiems svarbu, ką veiki, kur gyveni, ar nuomojiesi butą ar gyveni nuosavame, jei nuomojiesi – vadinasi jau esi nebe iš to sluoksnio, rato“, - apie gyvenimą Anglijoje pasakoja J.Stakauskaitė. 
Aštuonerius metus apatinio trikotažo dizaino pasaulyje gyvenanti J.Stakauskaitė šiandien atrodo išties laiminga. Nauji namai, meilė, nauji planai ir nauji pasiūlymai. Vos prieš kelias dienas Jurgita sulaukė dar vienos džiugios žinios – ji kurs garsios Latvijos apatinio trikotažo kompanijos Lauma 2012-2013 metų žiemos kolekciją. 

Ir tai dar ne visi Jurgitos užmojai. Dizainerė taip pat planuoja atidaryti internetinę parduotuvę. „Norėčiau kurti ne tik vienetinius apatinius, bet ir gaminius, skirtus masinei gamybai, - ateities vizijomis dalinasi lietuvė. - Sukūriau ir naują prekės ženklą – LAPE. Tai ne tik kompanijos, bet ir būsimos apatinio trikotažo linijos pavadinimas. Rašomas angliškomis raidėmis ir angliakalbiams tariamas kaip 'leip'. Pirmieji gaminiai pasirodys internetinėje parduotuvėje. Juk internetinė parduotuvė pasiekiama visiems, o tai ir yra šviesiausia mano ateities vizija - turėti paklausą bei būti pasiekiamai“. 

Visas interviu su Jurgita Stakauskaite spausdinamas „Londonietės“ rudens žurnale.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta