Kovo 22, 2012
Julia Janus naujausią kolekciją pristato tikros moterys
LONDONIETĖ,
© Julia Janus
Julia Janus Pavasaris/Vasara 2012 kolekcijos fotosesija vyko mažų lėktuvų oro uoste. Jos herojės – ne profesionalūs modeliai, o esamos „Julia Janus“ gerbėjos ir pirkėjos.   
„Man įdomu kurti gyvai moteriai – asmenybei, o ne standartinių formų modeliams. Svarbu, kad drabužis būtų ne tik dailus, bet ir patogus dėvėti – juk ne moteris turi taikytis prie manekenei sukurto rūbo, o rūbas – prie moters“, – savo sprendimu neabejoja dizainerė Julija Janulaitytė. 
 
Kokį stilių ir nuotaikas rekomenduoja rinktis dizainerė šią vasarą? „Vėjas“ – taip vadinasi laisvės ir lengvumo pilna kolekcija. Vėjo tema atsispindi tiek kolekcijos dekoro elementuose, tiek audinių pasirinkime bei kirpime. Kolekcijos drabužiai modeliuoti naudojant asimetrišką kirpimą. Apsirengus, rūbo klostės gali kristi kiek netikėtai, lyg pūstelėjus lengvam vėjui, tačiau tikrai nevaržys judesių.    
Pasak dizainerės, jos kolekcija skirta ne trapioms keleivėms, o pilotėms, kurios pačios sėda už lėktuvėlio vairo. 


Elegantiškas kolekcijos sukneles puošia tarsi vėjo išbarstyti siuvinėti obelų ir vyšnių žiedai. Šie nepretenzingi, tačiau jaukūs akcentai kolekcijai suteikia lengvumo jausmą ir kiek romantišką atspalvį. Tuo tarpu trikotažinių palaidinių serija dekoruota grafiniu vėjo kedenamų plaukų sruogų antspaudu. „Iš jos gali tikėtis visko“ – teigia iš bendradarbiavimo su kino festivaliu į kolekciją atėjusi frazė, vizualiai primenanti vėjavaikišką tatuiruotę ant rankos.  


Dizainerė Julija šalia vienetinių rūbų salono neseniai įkurė ir pramoniniu būdu gaminamų, „gatavų rūbų“ liniją su salonais Vilniuje, Klaipėdoje bei neseniai atsidariusia internetine parduotuve. Modelius šiai mados linijai kuria pati Julija, laikydamasi kelių paprastų taisyklių: rūbas turi būti patogus, įdomus ir lengvai derinamas su kitais drabužiais.  

„Su šia kolekcija kviečiu su vėju kilti aukštyn. Į vasarą, į smagias akimirkas, į džiaugsmą būti savimi. Patogūs ir lengvai krentantys rūbai tam netrukdys. Priešingai – įkvėps ir prišauks gerų permainų vėją“, - įsitikinusi Julija.

Julija Janus internetinė parduotuvė: www.juliajanus.com.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai