Gruodžio 3, 2013
Dizainerės Mildos Čergelytės kolekcijos pristatymui duris atvėrė garsusis Londono viešbutis The Sanderson
Dizainerė ir prekinio ženklo MIMI.C  įkūrėja Milda Čergelytė pristato naujausią, 2014 metų Pre-Fall kolekciją moterims.  Kūrėja, šiuo metu kurianti Londone, Didžiojoje Britanijoje, savo capsule kolekciją Jewellia, sofistikuotai ir elegantiškai atspindinčią turtingą Londono klubinio gyvenimo istoriją.

Drąsa ir konceptualumu pasižyminčios M.Čergelytės kūryboje ši kolekcija – jau septintoji.  Šį kartą Milda meistriškai žongliruoja blitz-kids judėjimo stiliumi ir neria į vyriško kostiumo dekonstrukcijos teikiamas išraiškos formas.
 
Kolekcija princesei
 
Šios kolekcijos virtualiam pristatymui dizainerė pasirinko žymiojo Londono viešbučio The Sanderson apartamentus, dvelkiančius 80-ųjų postmodernu. Pasak M. Čergelytės, kolekcija Jewellia gimė iš studijų projekto (dizainerė studijuoja Londono mados koledže). “Gavau užduotį sukurti kokį nors gaminį legendinei Londono didžėjai, žurnalo I-D reporterei ir vienai ikoniškiausių 80-ųjų blitz kidz judėjimo atstovei Princess Julia. Ši moteris yra nepaprasto daugialypumo asmenybė, nenuginčijama mados ikona, todėl užduotis man virto iššūkiu. O iššūkis – voila! virto naujausia kolekcija”, - teigia M. Čergelytė. Princess Julia įkvėpta Milda kūrė ryškius ir tviskančius it saldainio popierėlis kostiumų derinius, kruopščiai siuvinėtus rankomis, o pati šio projekto kaltininkė – Julia, kolekcijos kūrimo procesą sekė ir net kėsinasi pasisavinti jos modelius.
 
Naujas žvilgsnis į vyrišką švarką
 
Kolekcijos Jewellia siluetai – iš pirmo žvilgsnio griežti ir nuosaikūs, įkvėpti Antrojo pasaulinio karo laikmečio kostiumų, kuomet buvo draudžiama naudoti prabangius audinius, aplikacijas, buvo netgi reguliuojamas sunaudojamo audinio kiekis. Išlaikiusi nuosaikų vyriško švarko siluetą, dizainerė drąsiai laužė taisykles ir kostiumus gausiai dekoravo aplikacijomis, strazais, dekonstravo bei į išorę iškėlė kišenes. M. Čergelytė šiai capsule kolekcijai naudojo aukščiausios kokybės audinius: Alexander McQueen mados namų šilką ir medvilninį satiną, rankomis siuvinėtus nėrinius. Kolekcijos koloritas išlaiko blitz kidz filosofijai būdingus grynų spalvų kontrastus, o augalinis audinių marginimas kuria pereinamojo sezono – nenuspėjamo pavasario, virstančio rudeniu, įspūdį. 
 
Foto Kreditai:
Fotografė : Aleksandra Kingo
Mados direktorė : Milda Čergelytė (MIMI.C)
Makiažas : Neringa Sutkutė
Modelis : Gerda
Fotosesijos vieta : The Sanderson Hotel
Raktažodžiai: Milda ČergelytėMIMI.Cmadastilius

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai