Rugsėjo 16, 2012
Bicester Village nuolaidas medžioja ir princesės
LONDONIETĖ, 1
Pasirodo, kad Kate Middleton labai mėgsta apsipirkti Oxfordshire esančioje „Bicester Village“ išparduotuvėse, kuriose prekiaujama įvairių dizainerių kurtais drabužiais. Iš viso „Bicester Village“ yra daugiau nei 130 išparduotuvių, kuriose parduodami tokių dizaino namų kaip „Céline”, „Dior”, „Alexander McQueen“, „Prada“ bei „Mulberry“ praėjusių sezonų kolekcijos su nuolaidomis, siekiančiomis iki 60 proc.  

Kate savo pomėgį išparduotuvėms atskleidė kalbėdama su žurnalistais Changi oro uoste pirmosios savo, kaip Kembridžo kunigaikštienės, kelionės į Tolimuosius Rytus metu. Ji teigė dievinanti apsipirkimus išparduotuvėse, nes jose galima rasti visko.  

Tai jau ne pirmas kartas, kai Kate Middleton siejama su „Bicester Village“ išparduotuvėmis. Dar kovo mėnesį paaiškėjo, kad iš čia esančios „Missoni“ išparduotuvės ji įsigijo mėlyną suknelę bei šalį, o paskui su jais pasirodė ir viešumoje, kartu su karaliene bei Kornvalio kunigaikštiene.  

Kate Middleton jau pagarsėjo savo pomėgiu ne karališkoms kainoms, prieinamoms daugeliui, ir tuo, kad dažnai tais pačiais drabužiais rengiasi kelis kartus. Dėl šios priežasties Kembridžo kunigaikštienė pakrikštyta taupiąja, nepaisant to, kad vien šiemet savo spintos atnaujinimui ji išleido daugiau nei £35 000. Beje, vasarį ji dėvėjo suknią, kurią įsigijo iš dėvėtų drabužių parduotuvės „The Stock Exchange“, esančios netoli jos tėvų namų Berkshire miestelyje.  

Jei ir jūs norėtumėte apsipirkti karališkai, adresas: Bicester Village, 50 Pingle Drive,
Bicester, Oxfordshire, OX26 6WD, bicestervillage.com.

Raktažodžiai: Stiliusmadalaisvalaikisparduotuvėsišpardavimaishopping

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai