Spalio 8, 2015
VAIVA { rašytoja }

KOSMETIKOS KREPŠYS

Mineralinė biri pudra ir skaistalai, daugybė visokių juodų akių pieštukų ir skystų pravedimų, blakstienų tušas, du ryškūs lūpų dažai. Dekoratyvinės kosmetikos Havajuose naudoju mažai, stengiuosi pirkti ekologišką, bet daug kas užsilikę nuo dienų kai gyvenau Londone.

STILIUS 

90 % mano drabužių pirkti dėvėtų rūbų parduotuvėse, ir aš tuo labai didžiuojuosi. Esu už atsakingą vartojimą. Porą metų, kai neturėjau namų ir vien keliavau, griežtai laikiausi taisyklės: jei noriu pirkti kažką nauja, būtinai turiu kokį seną daiktą atiduoti labdarai, draugei ar pan. Dabar, gyvenant sėsliau, pastebiu, kad net perkant dėvėtus drabužius, dažnai užvaldo “aš noriu” vietoje “man reikia”. Bet stengiuosi nekaupti. Kita vertus, labai vertinu vintažinius rūbus. Juos tausoju ir dėviu su meile. Juk kadanors taps antikvaru.

VEIDRODIS

Sau atrodau gražiausia kai būnu išsimiegojusi, įdegusi, linksma ir pasimylėjusi.

KOMPLIMENTAI

Dažnai girdžiu, kad esu stipri. Ir kas kartą tai girdėdama jaučiuosi vis stipresnė. Kitų matymas veikia ir tai, kaip save matau pati.

GROŽIS

Paauglystėje, kai pradėjau dažytis, mano tėtis vis burbėjo: “nenaudok tos chemijos”. Pamenu, su nekantriu jauduliu laukiau, kada mokykloje mums prasidės chemijos pamokos. Maniau, kad tai bus mokslas apie kosmetiką! Prireikė dar kokių dešimt metų, kad suprasčiau – tėtis buvo teisus. Dabar nenaudoju praktiškai jokių sintetinių kosmetikos priemonių, išskyrus šampūną ir kondicionierių plaukams. Duše naudojame „Caster“ muilą, kūną lepinu pirmo spaudimo kokosų aliejumi, veidą – eržkėtrožių sėklų aliejumi ar natūraliu alijošių geliu. Vietoje dezodorantų naudojame aliuminio kristalus. Taisyklė paprasta: ko negaliu imti į burną, netepsiu ir ant kūno.

Labai patinka lietuviška kosmetika, dažniausiai pusmečiui į priekį užsiperku piremonių iš „Žiedė“, „Kvapų namai“ ir „UogaUoga“ firmų.

ATRADIMAI

”Žiedės” serumas nuo raukšlių ir Lietuvoje vaistinėse parduodamas alijošių gelis.

KVEPALAI

Kvepalų į dieninius ir vakarinius neskirstau, viskas priklauso nuo progos ir nuotaikos. Dievinu savo Guerlain “Samsara”, Givenchy “Organza”, labai ypatingi Molinard “Habanita”, visi jie sunkūs, rytietiški. Patinka sandalmedžio, ambros, jazminų kvapai, kai norisi ko nors lengvesnio – vanilės ar Issey Miyake; labai patinka Yves Rocher “Ming Shu”, jais mano paauglystėje kvepinosi mama. Nebijau pirkti ir nežinomų firmų, vietinės gamybos tualetinį vandenį, plumerijų ar pakalnučių kvapo. Kvepalus drąsiai maišau, eksperimentuoju. Oro uostuose visada einu į duty free parduotuves, ir kaip beprotė visko visur prisipurškalioju. Bet kai ateina metas pirkti, lieku ištikima savo “Samsarai”.

MALONUMAI

Kas dieną save lepinu kokybišku, skaniu ir sveiku maistu ir juodu karčiuoju šokoladu. Labai patinka vakarieniauti restoranuose, ragauti skirtingų pasaulio virtuvių maistą. Gyvendama su savo vyru (jis yra virtuvės šefas ir restorano savininkas) tapau dar išrankesnė, dažnai juokauju, kad jau galėčiau būti profesiolia maisto kritike.

Vienas maloniausių “guilty pleasures” man yra paplūdimyje, kur nors šiltame pavėsyje, atsiversti naują lietuvišką žurnalą. Juos man atsiunčia mama.

Smagiausia (bet retai pavyksta) yra rytą pradėti šaltame baseine, tada užsiimti joga, gerti glotnučius ir gauti tailandietišką masažą. Laukiu meto, kuomet šie malonumai taps mano kasdienybe.

SVEIKAS KŪNAS

Praktikuoju jogą, plaukioju vandenyne, labai uoliai tvarkau namus, ant rankų nešioju dukrytę. Niekada nevalgau greito maisto, baltos forminės duonos, gruzdintų bulvyčių, pieno, jogurtų, cocacolos… Trumpai kalbant, vengiu produktų iš pakelių ir su sintetiniais priedais. Negeriu kavos, esu vegetarė, praktiškai nevartoju alkoholio, nešildau maisto mikrobangėje, geriu daug vandens. Skamba nuobodžiai, bet jausmas sveikame kailyje nuostabus! Savęs tikrai neriboju, niekada nesilaikau jokių dietų, ir nedarau jokių organizmo valymų. Tiesiog turiu labai aukštus standartus, paisau kokybės ir kartais suvalgiusi bulvių traškučių žinau, kad nenumirsiu :-)

SVEIKA SIELA

Nežiūriu televizijos, vengiu piktų ir kvailų žmonių, daug skaitau, domiuosi religijomis. Save laikau dvasinga ir ieškančia, tačiau mano ryšys su dievu labai asmeniškas ir intymus.

CREDO

Stengiusi visiems linkėti gero, stebiu savo mintis, jaučiu dėkingumą, myliu savo artimus. 

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai