Rugpjūčio 17, 2016
Rankinukas. Dior spalvų stilistė, vizažistė Rolana Kuprytė

KOSMETIKOS KREPŠYS
Mano kosmetikos krepšyje visada rasite Dior Capture Totale Dreamskin makiažo bazę (angl. primer), kurią galima naudoti ir kaip dieninį veido kremą, taip pat skystą Diorskin Nude pudrą ir Diorskin Rosy Glow Blush (001/Petal, – autr. past.) skaistalus. Antakiams turiu labai lengvai naudojamą ir natūraliai atrodantį Diorshow Brow Styler pieštuką. Blakstienoms naudoju Diorshow New Look tušą, kuris yra itin kompaktiškas bei ilgina blakstienas. 

STILIUS
Kasdieniniam nešiojimui dažniausiai renkuosi Cos drabužius, o ypatinga proga puošiuosi lietuvių dizainerių, kurie man labai patinka, kūriniais. Žaviuosi Lilijos Larionovos, Daivos Urbonavičiūtės, Tomos Jankauskaitės darbais.

VEIDRODIS
Gražiausiai sau atrodau tuomet, kai esu pasipuošusi raudonu lūpdažiu.

KOMPLIMENTAI
Kartą viena moteris eidama pro šalį stabtelėjo ir ėmė į mane žiūrėti. Aš pasiteiravau: „Are you ok?“ Ji atsakė, pamaniusi, kad aš esu manekenė, o ne tikras žmogus. Ir pridūrė, kad tokios šukuosenos, makiažo ir, apskritai, tokio išskirtinio žmogaus ji nėra mačiusi. Net nežinojau, ką  tuomet ir atsakyti. Žinoma, padėkojau. Tai buvo vienas iš labiausiai įsiminusių komplimentų.

ATRADIMAI
Tokių turiu labai daug! Visgi galėčiau išskirti skaistalus Diorskin Rosy Glow Blusher by Dior,  kuriuos naudoju kasdien, aš be jų tiesiog  negaliu. Jie nerealūs, tinkantys visiems, tačiau tuo pačiu ant kiekvieno žmogaus atrodantys vis kitaip.

KVEPALAI
Dienos metu neretai pasiskolinu Terre D'Hermes kvepalus iš savo draugo, o štai vakarui renkuosi Grand Bal perfume for Women by Christian Dior.

MALONUMAS
Didžiausias guilty pleasure yra masažai. Jais pasilepinu kaskart, kai tik atsiranda galimybė, ypač atostogaujant.

SVEIKAS KŪNAS
Ankščiau dažnai bėgiodavau ir plaukiodavau. Galvoju, kad metas grįžti į tą pačią rutiną. Mitybos atžvilgiu stengiuosi sveikiau valgyti, bet vėlgi, neretai nuklystu į kairę. Šiuo metu nesu itin geras pavyzdys, tačiau vieną dieną tikrai tokiu būsiu. 

CREDO
Gyvenimas – menas visur surasti grožį ir džiaugsmą {M. Gorkis}.

Raktažodžiai: RankinukasDiorGrožisStiliusMadaMakiažasSportasSveikata

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai