Gegužės 26, 2016
Rankinukas. Mitybos specialistė Ieva Gerčienė

KOSMETIKOS KREPŠYS

Bare Minerals pudra. Spalva vasarai ir žiemai. Tos pačios firmos skaistalai. N7 šešėliai. Bodyshop Tea tree maskuotojas. N7 Lovely Lashes blakstienų tušas. Bodyshop antakių šešėlis.

STILIUS

Meluočiau sakydama, kad man nesvarbu kaip atrodau. Tiesa, nesu pakvaišusi dėl paskutinių mados naujovių. Man daug svarbiau individualus žmogaus stilius. Labai mėgstu derinti seną su nauju. Patinka matyti kaip koks seniai nedėvėtas drabužis naujai „suskamba” priderinus jį prie naujai įsigyto drabužio ar aksesuaro. Labai mėgstu įvairius kaklo papuošalus. Jie visiškai paprastą ir nebrangų drabužį padaro prabangiu. Dažnai masyvus kaklo papuošalas būna svarbiausias mano aprangos akcentas. Apskritai aksesuarai man labai svarbūs. Jie tarsi taškas ant „i” ar ta trūkstama vyšnia ant pyrago :) O perku drabužius visur. Kažkada tikrų lobių atrasdavau dėvėtų drabužių parduotuvėse. Dabar tam neturiu laiko. Mėgstu Zara, Mango parduotuves.

VEIDRODIS

Gražiausiai sau atrodau gerai išsimiegojusi :) O šiaip patinku sau su aukštakulniais, gal dėl to, kad juos dėviu vos pora kartų per metus.

KOMPLIMENTAI

Jų visada smagu sulaukti. Ne visada moku tinkamai reaguoti, susikuklinu. Nors smagu išgirsti komplimentą apie tai, kad gerai atrodai, mieliausi nesusiję su išvaizda.

GROŽIS

Jei atrandu kas tinka, naudoju metų metus. Jau daugiau nei 10 m. naudoju kompanijos Forever Living Products drėkinamąjį kremą. Šiuo metu atradau Mary Kay kosmetiką. Man labai patinka jų paakių kremas, gelinė nakčiai paliekama kaukė. Naujausias pirkinys – Mary Kay Skinvigorate šepetėlis. Grožio ritualai turbūt tokie kaip daugelio: vakare nusiprausti makiažą, atgaivinti odą losjonu, patepti kremu ar naktine kauke. Esu dėkinga gamtai už storus sveikus plaukus, nors prižiūriu juos labai paprastai: šampūnas + kondicionierius. Vis neprisiruošiu užsidėti plaukų kaukės :)

ATRADIMAI

Kokosų aliejus. Tepuosi juo kiekvieną vakarą kai netepu naktinės kaukės. Negaliu atsidžiaugti.

MALONUMAI

Kai noriu pailsėti, mėgstu pabūti viena. Išeiti pabėgioti. Tai man padeda surikiuoti mintis, įkvėpti gryno oro, pakeisti aplinką. Labai retai tai darau, bet dievinu laiką, kai paskiriu dieną tik sau. Tuomet iš anksto šeimą įspėju, kad tą dieną manęs nėra. Išvažiuoju ryte ir grįžtu tik vakare. Vienas iš tokių kartų buvo Londone. Tuomet aplankiau Britų muziejų, nuėjau pavalgyti vegetariškame restorane, susitikau paplepėti su drauge, užsukau į keletą parduotuvių. Paskutiniu metu atradau spalvinimo knygeles suaugusiems. Geras būdas pailsėti nuo darbų ir kompiuterio.

SVEIKAS KŪNAS

Vadovaujuosi požiūriu: „Mano kūnas – tai mano sielos rūmai. Tai vienintelė vieta, kurioje gyvenu ir gyvensiu, todėl noriu juo tinkamai rūpintis“. Nesu fanatiškai pamišusi dėl sveiko maisto. Tikiu, kad daug svarbiau visur išlaikyti pusiausvyrą. Stengiuosi vadovautis daugeliui priimtinomis sveikos mitybos taisyklėmis. Valgau daug daržovių, vaisių, mažiau mėsos ir kitų gyvulinių produktų. Beveik negeriu alkoholio. Ne dėl to, kad jį sau drausčiau, tiesiog nejaučiu tam poreikio. Valgau nedaug saldumynų ir kitų balto cukraus turinčių produktų. Kūną masažuoju šiurkščiu šepečiu. Tai puikus būdas pašalinti iš odos toksinus, skatina kraujotaką. Po to persilieju dušu ir odą sudrėkinu natūraliu migdolų aliejumi.
Labai svarbi rūpinimosi kūnu dalis – poilsis. Miegu 8 val. per parą. Tada jaučiuosi geriausiai. Jeigu kelias dienas dėl darbų gausos miegu mažiau, iš karto pradedu jausti to neigiamą poveikį. Tuomet stengiuosi anksčiau nueiti miegoti ir tos vienos gerai išmiegotos nakties užtenka atsistatyti. Judėjimas – taip pat svarbi rūpinimosi savo kūnu dalis. Stengiuosi 3k./sav. pasportuoti. Kol nešalta, bėgioju.

SVEIKA SIELA

Man labai rūpi mano vidinis pasaulis. Skaitau ta tema knygas, lankau seminarus, apsikeičiu informacija su bendraminčiais. Pastebėjau, kad labai svarbu kasdien bent dešimt minučių tiesiog ramiai pabūti su savimi. Tai nuramina, diena eina sklandžiau, ramiau reaguoji į situacijas, kurios anksčiau būtų kėlusios stresą. Man labai svarbus harmonijos su savimi ir pasauliu jausmas. Kai tik pradedu jos nejausti, atsiranda įtampa, žinau, kad per darbus pagailėjau laiko sau ir vėl esu nuolatiniame bėgime. Tuomet tereikia nurimti, pabūti su savim ir vėl viskas stoja į savo vietas.

CREDO

Šiuo metu: „Būk savimi. Visos kitos vietos jau yra užimtos“.

Raktažodžiai: RankinukasGrožisStiliusMadaMakiažasSportasSveikata

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai